Styl

Havlíkova přírodní apotéka – to nejlepší z přírody od hlavy až k patě

Vyzkoušejte to nejlepší z přírody. Představujeme vám tři bio produkty, které se postarají o vaše tělo.

Krásná paní s klinickou studií ELIX-IR

Krásná paníPrůlom v přístupu k stárnutí! Ingredience ELIX-IR ™ (extrakt z byliny truskavec ptačí) vyhrála na mezinárodní soutěži Zlatou medaili.

Bio krém s klinickou studií na ochranu pleti proti IR záření, které způsobuje silné stárnutí pleti denní i noční použití. Klinická studie byla provedena s ELIX-IR ™ (extrakt z byliny truskavec ptačí) a byla zjištěna schopnost ochrany tkání proti stárnutí pleti díky záření. Důsledkem takovéhoto nepřirozeného stárnutí je ztráta elasticity a pevnosti pleti. Tato látka je schopna blokovat enzym zodpovědný za foto stárnutí pleti a také indukované mechanismy způsobující degradaci tkání pleti. Po použití dochází ke každodenní preventivní ochraně pleťových vláken a výsledkem je zvýšení elasticity a pevnosti pleti.

Tato velmi lehká, dobře penetrující emulze je vhodná pro všechny typy pleti. Krém poskytuje účinnou ochranu, redukuje vrásky a zvyšuje elasticitu pokožky. Extrakt z mateří kašičky a rakytníkový olej zvyšují účinky ochranné funkce, zároveň podporují zdravý vzhled pokožky. 

BIO Ranní maska čisticí

Krásná paníPřes noc pokožka vylučuje do pórů nečistoty, tzv. „samočistící proces“.  BIO extrakty z bylin pleť vyčistí, stáhnou póry a vytvoří ochrannou vrstvu pleti. BIO Ranní maska NASTARTUJE Vaši pleť do nového dne, dodá vitaminy, vyživí a účinně hydratuje, čímž pleť získá na jasu a zdravém vzhledu. Budete mít čerstvý a šťavnatý vzhled.

Ve velkých městech je pleť vystavena prachu, elektronickému smogu a dalším nežádoucím exhalacím, jejichž částice pronikají do pokožky a velmi zatěžují a poškozují naší pleť. Přirozená regenerační schopnost pleti, která mimo jiné zahrnuje i vyloučení nečistot, není dostačující. Pokud ráno věnujete 3 minuty Vašeho času na očištěním pleti ranní maskou, odměnou Vám bude krásná, rozjasněná a zdravá pleť.

Krásná paníBIO Havlíkův šampon 13 rostlin

Stimulační, málo pěnivý BIO šampon 13-ti nejúčinnějších rostlin, vybraných pro silnou regeneraci vlasů, jejich posílení a podporu růstu.

Havlíkův stimulační BIO šampon 13 rostlin šetrně pečuje o poškozené vlasy a pokožku hlavy, účinně podporuje růst vlasů a komplexně posiluje vlasovou pokožku. Výsledkem jsou nádherně zdravé a přirozeně lesklé vlasy.

Vlasová pokožka je velmi komplexní oblast kůže. Nikde jinde se v kůži nevyskytuje tolik mazových a potních žláz jako zde. Vlasová pokožka je pro vlasy zdrojem výživy. Díky jejímu kvalitnímu prokrvení je pro ni i vlasy zajištěné zásobování regenerujícími látkami. BIO šampony neobalují vlas ani jeho okolí. Tak vaše pokožka může dýchat, vlas je správně hydratovaný, čímž získává na pružnosti a lesku. Upozorňujeme, že trvá dva měsíce, než si vlasy navyknou na novou péči a zbaví se chemických látek.

   
13.07.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Hanulam [*]

  Holky, ale za přírodní věci si musíte připlatit, pokud to nechcete přeplácané chemií. I ta priody je za vyšší ceny, protože používají kvalitní suroviny.

  superkarma: 0 21.10.2016, 16:30:16
 2. [6] tatka [*]

  Kupuji si si kosmetiku priody je také přírodní. Používám ji s mamkou a obě máme krásnou pleť

  superkarma: 0 02.10.2016, 18:08:19
 3. [5] bobani [*]

  ceny chybí většinou pokud jsou vyšší -a tyto jsou . dívala jsem se u Zeleného stromu

  superkarma: 0 13.07.2016, 10:13:56
 4. avatar
  [4] terynaa1 [*]

  Kdybych aspoň věděla kde to sehnat a zhruba za kolik .. Sml67Sml67

  superkarma: 0 13.07.2016, 09:37:18
 5. [3] Andreadornova [*]

  Chybí mi ceny Sml15

  superkarma: 0 13.07.2016, 08:05:24
 6. [2] Boros [*]

  xdita — #1 a za kolik cca. co vím, jsou ty přípravky dost drahé, ale osobně jsem nevyzkoušela- jen z doslechu

  superkarma: 0 13.07.2016, 07:06:36
 7. [1] xdita [*]

  no a kde si to opatřím se nepíše Sml15

  1. na komentář reaguje Boros — #2
  superkarma: 0 13.07.2016, 06:44:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme