Bulvár

Havana Club Mojito Tour roztančila Žluté lázně!

HavanaHavana Club Mojito Tour přivezla do Žlutých lázní atmosféru vyhlášených kubánských barů. Praví kubánští tanečníci, krásné tanečnice, fantastičtí barmani, jejichž zručnost brala dech a výborná zábava podkreslená lahodnými drinky jsou ingredience, které nenechaly doma žádného milovníka letních prázdninových večerů!

Havana Mojito teklo proudem a ti kdo ve čtvrtek přišli pražských Žlutých lázní, se ho naučili správně namíchat pod vedením špičkového barmana, získali speciální kelímky na Havana Mojito a měli možnost se vyfotit se stylovým bourákem Havana Club buickem.

HavanaMiss České republiky a moderátorka Jana Doleželová představila exkluzivní video, které natočila pro kubánský rum Havana Club. Ve videu Jana projíždí v autentickém kabrioletu z 60'let noční Prahou a jejím osobním řidičem není nikdo jiný než ikona barmanského světa a zakladatel proslulého Bugsy's baru Václav Vojíř. Atmosféru večera při samotném natáčení zachytila svým fotoaparátem Milada Čistínová. Připravit pravé Havana Mojito si vyzkoušela také Eva Decastelo s Jitkou Válkovou a nemohly si vynachválit asistenci barmanů, vítězů minulých lokálních kol Havana Club Grand Prix. Kubánské rytmy strhly k tanci i Janu Doleželovou a Sámera Issu. Chuť pravého Havana Mojita zlákala i Českou Miss World Denisu Domanskou, Českou Miss Earth Šárku Cojocarovou a herečku Nikol Štíbrovou.

HavanaKubánský rum Havana Club připravuje na letošní léto řadu aktivit, které mají na zákazníky přenést autentickou atmosféru Havany, hlavního města karibského ostrova Kuby. Komunikační kampaň: „Havaně se nic nevyrovná“ podporuje kubánský rum Havana Club Añejo 3 Años a signature drink letošního léta Havana Mojito. Natočená mood videa jsou lákavou ingrediencí letní kampaně a jsou určená pro novou microsite značky, kterou naleznete na adrese www.havanaclub.cz a sociální media, jako je Facebook nebo Youtube.com

Havana

Příprava koktejlu Havana Mojito:

Do sklenice vložíme půlku limety a rozmačkáme s 2 až 3 lžičkami tmavého třtinového cukru. Přidáme přibližně 12 lístků čerstvé máty a lehce podrtíme. Následuje ledová tříšť, kterou zalijeme 6cl Havana Club Añejo 3 Años. Zbytek sklenice doplníme sodou. Vše promícháme a ozdobíme snítkou máty. Nakonec přidáme brčko a míchátko. Můžeme servírovat.

Ingredience:Havana

  • Havana Club Añejo 3 Años
  • Čerstvá limeta
  • Tmavý třtinový cukr
  • Lístky čerstvé máty
  • Ledová tříšť
  • Soda
   
05.08.2011 - Kultura - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme