Pařba na Mácháči – Pártlová, Vytisková, Šlégrová, Pavlovčinová, Moravcová a Issa

Co má takhle šestice společného? Ráda se baví a miluje hudbu. Proto vyrazili na začátku babího léta na Mácháč na jeden z nejvyhlášenějších festivalů u nás.

A že to tam žilo! Na festivalu, který se tento rok koná již po dvanácté, si v pátek zahráli např. také Dada Life nebo legenda taneční hudby Felix da Housecat a a atmosférou připomínal přeplněný včelí úl.

parba1

Oslnivá zpěvačka Martina Pártlová je vždy tam, kde to žije a rozhodně ví, jak se ve volném čase bavit. “Hraju v novém muzikálu, který má v září premiéru. Tak si jsem využila jedné z volných chvil k dámské jízdě s kamarádkami.”, říká Martina. Od poloviny září ji můžete vidět v muzikálu Kapka medu pro Verunku, kde alternuje s Bárou Basikovou. Martina se také ve víru tance přiznala k tomu, že obdivuje Madonnu. “Je sexy a má talent.”, prohlásila o Madonně.

Kateřina Šlégrová si to Martinou Pártlovou pořádně užila.  Poslanec Jiří Šlégr chtěl strávit víkend se svou dcerou Jessikou, a tak Kateřině nic nebránilo k tomu, aby se připojila ke svým kamarádkám, které se v pátek rozjely na festival Mácháč.

parba3parba4

Nechyběla ani Klára Vytisková, které blond vlasy opravdu sluší. Pomohly zvýraznit ještě více její provokativní image, která nás baví.

Další osobností, která nemohla chybět tam, kde to duní nabitými tóny pod rukou šikovného Dje, byla talentovaná herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová.

parba2

Dříve jsem festivaly hodně opomíjela, tento rok jsem si to ale vynahradila. Už jsem na třetím. Na Macháči je příjemně, ačkoli preferuji jazz, soul a tyto žánry, díky prima lidem jsem si to ve výsledku užila”.

Půvabná moderátorka a herečka Nikol Moravcová (25) zaplaví v blízké době obrazovky českých domácností. Bude totiž nově moderovat pořad o módě na celoplošné TV stanici. Prozatím však více informací drží Nikol v tajnosti. V následujících dnech ji čeká spoustu práce. Kromě toho, že se chystá na pracovní cestu s iMiss do Řecka, kde bude natáčet, získala roli v českém filmu Martin a Venuše. Blýská se Nikol na lepší časy?

V neposlední řadě akci rozsvítil nedávný oslavenec Sámer Issa (27). Jeho brýle nešlo přehlédnout. Sámer přijel v doprovodu svého managera a přátel a celý večer rozdával úsměvy na všechny strany. Začíná babí léto, jeden z nejkrásnějších období roku, do kterého naše šestice vykročila opravdu správnou nohou. Celou noc si totiž vychutnávali Havana Mojito a Cuba Libre z Havany, která festival sponzorovala.

Reklama