Včerejší soutěž je již uzavřená a vybrat vítězné odpovědi bylo víc než náročné. K tomu by se kouzelná hůlka také hodila. Kniha Harry Potter a prokleté dítě z vydavatelství Albatros má nakonec tři majitelky.

Harry Potter a prokleté dítěDěkujeme všem, kteří si dali práci s odpovědí, a pevně věříme, že se některým z vás přání splní i bez kouzelné hůlky.

Vybrali jsme autorky těchto nápadů: 

Kdo by nechtěl kouzelnou hůlku? A kdo alespoň jednou za čas neuvažuje nad tím, jaké by to bylo ji mít? Člověk s ní má bohulibé a často velkolepé plány, ale bohužel každá akce vyvolává reakci a čím větší a radikálnější ta akce je, tím horší onu reakci má. Proto bych ji využívala jen na maličkosti, které by zpříjemňovaly lidem život. Třeba aby se dveře tramvaje zavírající se před dobíhajícím cestujícím ve správnou chvíli zasekly a ještě ho pustily dovnitř, upuštěný pohárek s horkou kávou šťastnou náhodou nepotřísnil majitele ani nikoho z okolí, nabručený šéf si nevyléval svou frustraci na nezúčastněných podřízených... Věřím, že reakcí na tyto akce by bylo jen šíření dobré nálady.

Já bych přičarovala zpátky lidi, které mám ráda, a už tu s námi nejsou, ráda bych jim řekla, jak je mám ráda a že na ně často myslím.

Hůlku bych použila k tomu, aby nás v rodině netrápily nemoci, každá nemoc blízkého člověka mě moc sebere, taky aby každému, kdo někoho týrá, ať zvířátka, nebo lidi, upadly obě ruce a jemně bych hůlkou mávla, abych vyhrála tuto skvělou knihu pro dceru pod stromeček.

Gratulujeme. A ostatní knihomolky se mohou těšit na další soutěž již koncem měsíce. Hezký den všem.

Reklama