.

HARIBO naděluje každý den, až do Vánoc

Dárky

HARIBO naděluje každý den, až do Vánoc

Nadílka od Mikuláše je součástí české kultury a patří neodmyslitelně k oblíbeným lidovým tradicím. Příchod vlídného vousatého pána zpříjemní dětem čekání na Ježíška a ty co nezlobily se mohou těšit na drobné dárečky v podobě sladkostí, ovoce či křupavých oříšků. Společnost HARIBO myslí rovněž na tento výjimečný den i nadcházející zimní svátky, a proto připravila již po několikáté speciální adventní kalendář.

„Portfolio našich vánočních výrobků nabízí i speciální produkt, který myslí na děti každý den v tomto svátečním období. Jsme rádi, že mezi všemi druhy adventních kalendářů si ten náš našel  pevnou pozici a rok od roku je stále žádanější,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Jeho kouzlo spočívá v originalitě malých porcí sladkostí, které se ukrývají pod okénky a děti nikdy neví, co jim další den nadělí,“ dodává Rostislav Němec.

Na podvečer 5. prosince, kdy chodí sv. Mikuláš, se těší snad všechny děti. Ať už hodné či zlobivé, snaží se připravit si pro něho nejčastěji nějakou básničku nebo písničku. Pokud byly děti hodné, a to bylo určitě alespoň někdy každé z nich, Mikuláš jim v doprovodu svých společníků, čerta a anděla, nadělí nějakou tu dobrotu. Právě pro tuto příležitost  připravila jedna z nejznámějších společností ve světě cukrovinek speciální adventní kalendář HARIBO, který bude myslet na děti každé adventní ráno až po Štědrý den. Originální kalendář s 24 okénky v sobě ukrývá různá sladká překvapení, která dětem pomohou zkrátit čekání na Ježíška a vylákají je každý den z postele. Tento produkt, který spadá pod speciální vánoční edici společnosti HARIBO, nabízí každý den akorátní porci různých druhů bonbónků, jako jsou HARIBO Goldbären Minis, HARIBO Christmas Minis, HARIBO Tropi Frutti Minis, MAOAM Würfe, MAOAM Pinballs a další.

Haribo

V běžné obchodní síti je adventní kalendář HARIBO k dostání za MOC 199 Kč

   
25.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme