Hanula si nechala ráda poradit, ale zaplatit skoro tisícovku za obočenku se jí nechce. Nedivím se - třeba najdeme jiné řešení.

Jsem kosmetikou nedotčená. Dříve, když jsem měla silné brýle - bych se asi líčila, ale příroda byla ke mně vlídná - krásné obočí a dlouhé řasy. Stačilo mi jen jednou za měsíc jit na kosmetiku a stačilo mi to.

Léta jdou a již to není to pravé ořechové. Ale já jsem asi v podstatě líná na líčení. Proto mě trochu nakopla akce s Ženou-in, když jsem se dostala po - aspoň pro mě - vyčerpávajícím cvičení do rukou vizážistky - možná to zrovna byla Anai.....  ta mi poradila, co na to moje hrozné obočí - no přece obočenku!

Kdysi jsem si nechala obočí tetovat, protože bylo opravdu hrozné, nicméně léta šla a obočí je hrozné znovu. A tetování již nechci - nemohla bých dárovat krev.

Vizážistka mi poradila i s ostatním líčením a dala i obrázek, kde co a jak.... no je to pro mě trochu španělská vesnice.

Nicméně vyrazila jsem za obočenkou do parfumerie - jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že tahle maličká věc stojí 900,- Kč. I zapátrala jsem jinde a nakonec mě vyšla obočenka daleko levněji. A obočí? Vypadá opravdu lépe.

Začala jsem používat i BB krém a jednou za měsíc chodím ke kosmetičce. Možná, že to svoje zkrášlování ještě někdy vypiluju - zatím mi to stačí.

Sluníčkový den.

Hanula

Text nebyl redakčně upraven

Milá Hanulo, já jsem Vám určitě obočenku neporadila - já totiž netuším, co to vůbec je! Tetované obočí se mi nelíbí, snad max. citlivě zvýrazněná oční víčka (zvláště horní - tetovat jen dolní nevypadá dobře) a rty, ovšem i s výplní. Jenže - kdo má tu bolest vydržet, že? Na obočí doporučuji sérum pro podporu růstu řas a obočí. Sama jsem vyzkoušela a skutečně funguje, i když nuly Vám „brežněva“ neudělá. Dále bych Vám nabídla kvalitní tužku na obočí. Obočí lze vytvarovat i pomocí světle hnědého stínu a úzkého štětečku. Na závěr už jen rada, že chodit jednou za měsíc ke kosmetičce nestačí - mnohem důležitější pro stav Vaší pleti je správný postup čištění a hydratace pleti, a to každý den, ráno i večer. Pokud budete chtít pilovat zkrášlování, tak Vám ráda pomůžu - v poslední době pořádám „školy líčení“.

Anai

Na vaše příspěvky a dotazy se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Aby se vám lépe psalo, položím vám pár otázek.

  • Už jste uvažovala o proměně? Vyzkoušela jste proměnu u Anai? S jakými pocity?
  • Vyhledala jste někdy vizážistku, nebo poradkyni v oblasti barvové typologie?
  • Chtěla byste poradit s líčením, péčí o pleť? Obraťte se na Zuzanu!
  • Čeká vás v nejbližší době nějaká událost, při které chcete vypadat obzvlášť hezky?
  • Sledujete proměny v časopisech, nebo televizi? Jak se vám líbí?
  • Máte chuť do něčeho podobného jít?
  • Jaký je váš názor na proměny vizáže?

Pište, ptejte se a sdělujte své dojmy.

Na vaše příspěvky se s Anai moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy, když nám pošlete příspěvek?

Zítra odměníme dvě čtenářky: ski dream BB Cream Od Oriflame

bb

Reklama