Míšo, druhá část :-))

Rachejtle má pokračování. Tady, vidíte:

Jakožto správňácké prskající rachejtli na mě někteří hudrají. Spílají mi především majitelé, chovatelé a pěstitelé psíků a kočiček. Vědí proč. Kudy svištím, tudy pískám a hvízdám ve všech tóninách. Jmenovaní stávají v dlouhých frontách u doktorů přes zvířátka a vyžadují příslušné medikamenty.

Někdy i víckrát za sebou. Chápu, že pokladny se nacházejí většinou na konci nákupního okruhu, ale lidi mi v tu chvíli přijdou jak smyslů a veškerých myšlenek zbavení, což je zřejmě záměrem marketingové strategie.

Dobře dělají! Že nám veterináři neodejdou do cizích zemí a nezačnou  tam látat kapsy neposedným klokanům a léčit angíny nastydlým opičkám? Že ne...?
Když mi Miran, Luban a Peťula nadávají, křičí na mě:Ty petrado jedna! Jenom Józa z Lumpácké Lhoty huláká: Týýý pr....! Týýý pr....!
Týýý prtardo! Józa zásadně nepoužívá písmeno "ééééé". Jakmile se "éééé" naučil vyslovovat, posazovali ho - Józa si myslel, že za trest - na nočník a tím omezovali jeho vlastní svobodu. Dodnes se Józa logicky domnívá, že "éééé" je písmeno nadmíru sprosté.
Tady vidíte, že Józové a rachejtle to nemají lehké.
hannah58


Jinak je dnešní téma dne naprosto volné, takže pokud vám leží na srdci něco, co byste rádi hodili do klávesnice, pište, adresu znáte -  redakce@zena-in.cz

Hlavně si pamatujte, co jste napsaly, protože….budete to potřebovat.

Pochopitelně, že ani dnes nezapomeneme na nějakého vypečeného borce a chcípák, a vůbec jsem se rozhodla, že celá dnešní editace bude parádně vypečená.

Připravte se a obrňte se klidem.

Reklama