Míšo, na silvestrovskou notu:
Kdo jsem?
Jsem rachejtle. Nebylo tomu vždycky tak. Nejprve jsem zářila jakožto roztomilá prskavka s jiskřičkami v očích. Když jsem oslavila svých cet, stala jsem se rachejtlí. Měsíc co měsíc jiná barva hára, čas od času přirachtám i na žínku in. A dám o sobě vědět, páč jsem sebestředná. Jak říkám - jsem rachejtle. Právě  dnes mi zaslouženě patří  lesk a sláva!
Nejmenuju se Smrčková. Nejsem ani jedlička s lepými tvary, ba ani borovička, která v patřičném množství rozpaluje srdce našich protějšků a kalí jejich sivou kůrku mozkovou. Kdybych byla, měla bych své hurá! už sedmý den za sebou.
Jsem rachejtle.
Prskající a uprskaná. Vybuchující. Burcující. Taky zištná. Proto kritická. A kritiku právě teď prsknu na žínku in, která neposílá výhry tak, jak má. A my holky čekáme. Těšíme se. Slušně urgujeme. Divíme se, proč u nás ještě pošťák dvakrát nezvonil. A pak se ozve rachejtle - Míšo, Dano, Jakube...!
Ovšem i rachejtle umí být spravedlivá. Když nám výhry dojdou, máme z nich óbr radost. Já tedy určitě! „Milý Bože, chodím každý den do práce a dřu 8 hodin, zatímco má žena si pěkně sedí doma. Chci, aby věděla, co musím vydržet, tak tě prosím, dovol, aby její tělo bylo prohozeno na jeden den s mým. Amen."
hannah58


Jinak je dnešní téma dne naprosto volné, takže pokud vám leží na srdci něco, co byste rádi hodili do klávesnice, pište, adresu znáte -  redakce@zena-in.cz

Hlavně si pamatujte, co jste napsaly, protože….budete to potřebovat.

Pochopitelně, že ani dnes nezapomeneme na nějakého vypečeného borce a chcípáka a celá dnešní editace bude parádně vypečená.

Připravte se a obrňte se klidem.

Reklama