A co teprve jiné postavení? :) Přečetěte si zajímavý sousedský příspěvek s nádechem erotiky od čtenářky s nickem hannah58. I v tomto případě jde o sousedské vztahy.

Milé dámy, býti sousedem to je společenská role, přímo společenské postavení, řekla bych, stejné jako třeba býti sourozencem, dráteníkem nebo uhlobaronem. Kolik sousedů, tolik povah, že ano. Jasně, mohou být důvěřiví, závistiví, pomlouvační, ale i jinak akční. A což teprve když jsou sexu lační, jako ti moji:

Puberta nás tahala za uši a užít si prázdniny na chatě poblíž lesa a rybníka bylo docela dost prima.

Některé chaty v osadě byly rozmístěny blízko sebe, tvoříce chatové městečko, jiné stály více o samotě. My sousedily s chatkou, kde si dovolenou užíval chlápek, co nás puberťačky děsně štval. S odstupem času si uvědomuju, že připomínal Sašu z Pelíšků. Nesympaťák. Srábek. Navíc trapně ukecaný. Třebaže vlastnil starostlivou ženu, pihovatého kluka Břetíka a dlouhovlasou holku Darku, na chatě se rekreoval převážně sám. Když jsme zjistily, že si v rámci dovolené dovoluje s vdanou soudružkou učitelkou zédéešky, která obývá srub u lesa, titulovaly jsme ho mezi sebou výrazy, že by i štědrovečerní kapr, připravený namodro, zčervenal. Vymyslely jsme plány, jak sexuchtivým sousedům jejich zanášení znepříjemnit. Soudružka nás totiž štvala taky. Hlavně nás dráždila její dokonalost – vždy načesaná, lepá postava v super bikinkách, na nohou – tenkrát prestižní – dřeváky z NDR.  Vypozorovaly jsme, že často odpoledne obráží obchody v sousedním maloměstě, aby se ještě víc zdokonalila – jinak načesaná hlava, další bikinky. V době její nepřítomnosti jsme připravily večerní kulisu – na stromy a husté houští u jejího srubu jsme rozvěsily fáborky a barevné značky, aby si oba záletníci mysleli, že se bude konat dětská táborová bojovka a že tudíž bude v noci dokola kolem živo jako o pouti. Jindy jsme za křoví navrstvily ze smeťáku přinesené trosky rezavých hrnců, a když se s večerním soumrakem nevěrník vplížil k pedagožce, potají jsme házely do hrnců brambory, abychom vykutálený páreček večerním rachotem znejistěly. Co neobstaraly brambory, doplnil tranzistorák. Občas se z lesíka víc než kdy jindy ozývaly zvuky lesní zvěře a praskání dřeva. Co na tom, že tohle naše houkání sýčka ani omylem nepřipomínalo? Cílem bylo, aby ti dva věděli, že se o nich ví.

Jindy jsme se  snažily o rozkol mezi milenci tím, že jsme na pěšinku před učitelčiným srubem pohodily čapku zmijovku, prázdnou krabičku od sirek a tu a tam pár špačků od cigaret, aby našeho souseda popadl amok žárlivosti, že i jiní...  Pak nastal den Dé. Dodaly jsem si velkou kuráž a dvěma polínky jsme rázně zaklepaly na potemnělé okno světnice. Buch! Buch! Očekáváte, že nás honili, dohonili a vybušili? Opak byl pravdou. Jejich zálety skončily. Alespoň pro jedny letní prázdniny. A my tak třeba zachránily manželství starostlivé ženě, tátu Břetíkovi a Darce. A dál?

Následující prázdniny naše puberta přitvrdila. Třískala s námi hlava nehlava - pobyt v chatě u lesa pro nás už nebyl tím pravým ořechovým - horké letní měsíce jsme  trávily jinde. S jinými sousedy.

hannah58

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

_______________

Alespoň máte na co vzpomínat, i když typ chlapa - Saša z Pelíšků, to je vážně síla :)
Pěkný den a děkuji za veselý příspěvek
Saša (žena, ne z Pelíšků :))

Téma dnešního dne 24. října 2011 zní: Sousedské vztahy

  • Jací jsou vaši sousedé?
  • A nebo jaké byste si přály?
  • Máte hezké sousedské vztahy, nebo občas skřípají?
  • Znáte nějakou sousedskou příhodu svých známých nebo příbuzných?
  • Ať už veselou, nebo smutnou
  • Líbí se vám více sousedská anonymita, nebo skoro až rodinné vztahy?

Vše o sousedech, ať už svých, nebo svých známých, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Za příspěvek, který napíšete, jednu hodnou sousedku odměním, a to dárkem, který můžete v rámci dobrých sousedských vztahů dobře využít :) Balíčková sada kávy Douwe Egberts

kava

Reklama