První čtenářka, která se může pochlubit, že si splnila (skoro) všechna svá předsevzetí. To určitě stojí za pochlubení. Přečtěte si příspěvek od hannah58, za který samozřejmě děkujeme.

Posílám svůj příspěvek na dnešní téma - jaký byl rok 2010. U mě to byl prímový rok, protože jsem prakticky splnila všechna předsevzetí ( tedy... skoro všechna), která jsem si dala začátkem ledna 2010. Posuďte sami. Předsevzala jsem si, že:

začnu plést svetr pro dceru a přestanu se jí plést do života

naučím se plést vánočku a nebudu rodinu "odbývat" kupovanou, případně servírovat štolu a bez uzardění tvrdit, že je staročeskou tradicí

konečně si přestanu plést své telefonní číslo

budu méně kritizovat manžela a více větrat pejska

nebudu klít, nebudu klít...budu šetřit...nebudu mlsat...budu...

A vidíte. Plést svetr jsem teda začala, leč nedokončila. Ovšem, že jsem pilná, svědčí fakt, že jsem upletla několik šál, dlouhatánských jako týden s pracovní sobotou ( Pracovní sobota - pamětníci znají, vy nepamětníci si račte někde přečíst!). Ratolestem se do života, ani náhodou, nepletu. Své telefonní číslo ovládám stejně bravurně jako malou násobilku. Světe divte, už si nepletu ani své číslo rodné!

Manžela stále chválím a chválím. Slova kritiky z pusy nevypustím, kdybych si hubu namlátit měla. Psa větrám tak často, že oba máme stabilně rýmu.

Hele, a nekleju. Podívejte na shora napsané - ani jedna nadávka! Nebo jo? Korunka ke korunce a fakt šetřím. Ápropos, ušetřím i za kosmetiku, pakliže dneska na ženě-in vyhraju. :-) Mlsání? Nooo, čokoládky a rumové pralinky si povoluju jen o víkendech. Cože je dneska za den, prosím Vás?

Vánočka? Tak pletení vánočky byl vskutku tvrdý oříšek... přiznávám: nesplněno. Letos opět tuhle tradiční dobrotu zaplétal a pekl manžel. Povedla se mu veliká, převeliká ( z celého kila byla) a v troubě připomínala zadek pečícího se krocana. A já? Hňácám tvarohovou štolu a bez uzardění dál tvrdím, že je naší staročeskou tradicí.

Jak říkám. Byl to príma rok!

hannah58

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To jsme rádi, že se vám povedlo splnit většinu svých předsevzetí. A jaképak máte na příští rok?

A co vy, milé ženy-in? Daly jste si také nějaké předsevzetí? Podařilo se vám ho splnit? Jaký byl pro vás rok 2010? Vzpomínáte na něj ráda, nebo už ho chcete mít za sebou? Co jste prožily, koho zajímavého jste potkaly, co pro vás bylo klíčové? Svěříte se nám? Podělíte se s námi o své zážitky, příběhy a zajímavosti roku 2010?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama