Minulý týden byl představen nový revoluční nápoj na hubnutí ASPIRE. Tváří ASPIRE nápoje se stala modelka Hanka Mašlíková, která na setkání všem přítomným dokázala, že je ve skvělé sportovní kondici. Předvela dokonce provaz.

Maslikova_Aspire

I přesto, že Aspire nápoj dokáže spállit 200 kcal, je dobré svou snahu o hubnutí doplnit zdravým životním stylem a zapojit i pohyb. Jak se můžete přesvědčit z fotografií, pohyb a Hanka si jednoznačně rozumí. „Pro udržení své fyzické kondice pravidelně cvičím s trenérem, hraju míčové hry a snažím se zdravě jíst. Aspire nápoj jsem si oblíbila při svých cestách do Londýna a nadchla mě jeho svěží brusinková příchuť,“ dodala Hanka.

Nápoj si oblíbily celibrity i v zahraničí a zejména v Anglii.

Více o nápoji

AspireAspire je účinný termogenní nápoj, který vyvinula britská společnost Fahrenheit 60. Jeho nesporné účinky prokázaly studie, které provedli vědci Metropolitní univerzity v Leedsu. Nápoj obsahuje aktivní složky jako kofein, výtažky ze zeleného čaje a zázvoru, guaranu, L-carnitin a polovinu denní dávky všech potřebných vitaminů. To vše zabalené do skvělé brusinkové chuti.

Nápoj spalující kalorie je snadno dostupný pro všechny zájemce. Oblíbila si jej i úspěšná modelka Hanka Mašlíková, a proto se stala jeho tváří.

Aspire nápoje koupíte za doporučených 49 Kč, více na www.aspirenapoj.cz, kde zároveň najdete pravidelně aktualizovaný seznam prodejních míst.


Reklama