Mrazivou náladu s prvním bílým sněhem hrajeme na přání posluchačky Vodfon, která písničku Hanky Zagorové posílá svým pejskům Oliverkovi, Robínkovi, Falkovi a Hanýskovi... Haf!

O sněhové nadílce opět zpívá Hanka Zagorová. Písnička na přání posluchačky Vodfon letí internetovým éterem k jejím pejskům.

 


Hana Zagorová - První bílý sníh (1981)

Štědrý den bratří Mánesů

Krásný sváteční den.
Posílám vánoční pohled svým čtyřem pejskům Oliverkovi, Robínkovi, Falkovi a Hanýskovi. Přeju všem hodně zdravíčka obzvlášť nejstaršímu Falkovi. Byl hodně nemocný. Přejeme mu celá rodina, aby už nikdy nemusel podstupovat náročné krevní testy, na rakovinu ledvin.

Vánoční přání
Až uvidíš dnes svůj dárek, budeš štěkat radostí
o Vánocích, něco k snědku a plyšáka pro štěstí.

Vodfon

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama