Zpěvačka Hana Hegerová slavila své kulaté narozeniny tak, jak to má nejraději.…v  kruhu nejbližší rodiny, kapely, přátel a spolupracovníků.

hh

Dárky nejen přijímala, ale ke svému jubileu i dva pro své fanoušky připravila - první v podobě  DVD „PASIÁNS“ s podtitulem Písně a dokumenty 1962 – 1994, které vyšlo již minulý týden (vydal Supraphon, www.supraphon.cz).

Druhý dárek je sice ještě ve stádiu vzniku, ale určitě bude stát za to. Již několik měsíců připravuje s jedním z přátel, Tomášem Padevětem, absolutně první autorizovanou knihu o sobě. Bude obsahovat unikátní informace z jejího života, a to jak profesního, tak osobního, které ještě nebyly nikdy uveřejněny.

Navíc doplněné o rozhovory s nejbližšími spolupracovníky, přáteli a rodinou. Autor také pečlivě vybírá z archivních dokumentů a fotografií to nejlepší. Konečně tak vyjde kniha, která přinese osobní pohled interpretky a nahradí dosud vydané a neautorizované knihy, většinou sepsané bez vědomí Hany Hegerové, z různých novinových výstřižků.

Od jedné takové „publikace“, která se objevuje v tyto dny, se paní Hegerová distancuje.

Informace naleznete také na www.hanahegerova.cz

Přiložené foto kredit Ondřej Pýcha.

Reklama