Bulvár

Hambatá už odmalinka


Vždycky jsem byla slušná dívka, vzorně vychována. Ovšem jednou, když jsem si prožívala svojí první lásku někdy v šesti letech, trochu to vzalo za své. Dodnes za to stydím.

K mé nevlastní babičce přijel na návštěvu její vnuk. Hrozně se mi líbil a já ho nějak chtěla získat na svoji stranu. Jako kamaráda samozřejmě. Ráno hned po jeho příjezdu jsem k němu spěchala. Oblékla jsem si své oblíbené modré šatičky, ve kterých jsem si připadala jako princezna, a běžela jsem k babičce domů. Ovšem v tom úprku jsem na něco zapomněla - na své spodní prádlo.

To jsem samozřejmě zjistila až v době, kdy mě strejda lechtal a já na jeho klíně se zalykala smíchy a vykopávala nožičkama. Přímo směrem k mému vyvolenému. O něco starší chlapci to hned patřičně okomentovali a já se studem utekla domů. Od té doby jsem svou první lásku nebyla schopna spatřit.

Všichni se té události jen smáli. Malá roztržitá holka, co se zamilovala do svého prvního kluka, ale já z toho měla z ostudy kabát.

sera_rozarka


Ale no tak, Rozárko... Myslím, že tohle není nic, za co byste se měla ještě dnes stydět. Takové příběhy máme určitě všechny. V dětství se to prostě někdy stane a není to ještě taková tragédie, i když chápu, že tehdy vám to tak přišlo.

Máte také nějaké úsměvné historky s dětství, kdy jste si ještě mohly běhat tak, jak vás Pánbůh stvořil? Napište mi na mail redakce@zena-in.cz a vyhrajte knihu o tom, jak se dají nafotit akty. ;)

   
08.08.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Iris31 [*]

    superkarma: 0 08.08.2007, 12:54:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme