Miluje vaše dítě ovocné Hamánky?  A zkusilo už masozeleninové příkrmy stejné značky? Na chuť masa a zeleniny si musí ratolest zvykat po menších porcích, nicméně rozšíření jídelníčku jistě ocení díky mnoha různým příchutím, z nichž si zvolí tu svou i ten nejvybíravější malý jedlík.

hamanek

Masozeleninové příkrmy Hamánek Junior menu pro děti od jednoho roku věku ocení zejména aktivní maminky, které nechtějí trávit čas s přípravou a vařením jídla pro své ratolesti, ale chtějí takto ušetřený čas věnovat společným hrám a poznávaní světa kolem sebe.  

hamanekHamánek Junior menu je možno použít prakticky kdekoliv a kdykoliv, ovšem v dosahu musí být mikrovlnná trouba. Na přípravu jídla pak stačí pouhé tři minuty. Talířek přitom nahradí miska samotného Hamánka, jídlo nemusí být překládáno a malý jedlík může okamžitě zahnat hlad.

Jídla byla vyvinuta v souladu s nejnovějšími výživovými trendy, které se v současné době ve stravování těch nejmenších dětí prosazují. Všechny pomáhají zpestřit dětský jídelníček a zároveň miminku prospívají. Jejich balení vychází vstříc novému životnímu stylu, kdy se díky možnostem volnočasových aktivit zkracuje čas potřebný k přípravě jídla.

hamanekNa výběr máte hned ze čtyř příchutí v balení 250g:

  • lasaně v rajčatové omáčce
  • dýně s bramborem a masovými kuličkami
  • dušené kuřecí maso s hráškem, mrkví a bramborem
  • těstoviny ve smetanové omáčce s krůtími kousky

www.hamanek.cz

hamanek

Reklama