Bulvár

Halle Berryová se zasnoubila s Gabrielem Aubrym


LOS ANGELES - Zdá se, že čokoládové krásce Halle Berryové (41) osud konečně nastavil svou laskavější tvář. Před měsícem jí požehnal narozením krásné zdravé holčičky Nahly Ariely a dnes ji její otec, kanadský model Gabriel Aubry (32), požádal o ruku.

Herečka byla poprvé spatřena s masivním starožitným zásnubním prstenem na ruce, zářící spokojeností a štěstím, na dobročinné akci Revlonu minulý týden. Jak tisku prozradil zdroj blízký rodině, Gabriel se zásnubami čekal až po narození dcery, protože Halle byla porodem a v prvních dnech mateřství vystresovaná kvůli možným zdravotním komplikacím děvčátka.
"Gabriel cítil, že uzrál čas, aby Halle požádal o ruku. Založili spolu rodinu a k dokonalému štěstí jim již chybí jen stvrzení jejich lásky svatbou," prozradil rodinný přítel s tím, že Gabriel své vyvolené věnoval rodinnou starožitnou památku, aby jí dokázal, že se stala právoplatným členem klanu Aubryů. "Diamantový prsten patřil jeho prababičce a dědí se z generace na generaci. Nyní ho jako důkaz lásky nosí Halle," dodal zdroj s tím, že svatba by se mohla konat do konce tohoto roku.

   
14.05.2008 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Mánička [*]

  Evikus: nechtěla jsem být první, ale kdo je H. Berry ještě matně tuším, ovšem jejího nastávajícího bych si musela vygůglit

  superkarma: 0 14.05.2008, 14:58:37
 2. avatar
  [1] Evikus [*]

  Prosila bych foto

  superkarma: 0 14.05.2008, 12:52:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme