Jako první si dnes můžete přečíst příspěvek čtenářky Kobližky. Má moudrého muže a navíc nám poslala úžasné video. Podívejte se!

To je pěkná počtená i podívaná, milá Kobližko. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím všechny čtenářky i vás v redakci.

Já nevím, jestli jsme s manželem zrovna ti správní adepti na ukázkovou italskou hádku. Já teda občas vystřelím takovou malou dávku, to přiznávám, ale nesetkává se to s protiúderem. Můj muž totiž zásadně nemá nabito, on hrozně nerad střílí :)

Zatím co já bych občas nějakou tu slovní přestřelku uvítala, abych si vystřílela zásobník, on prostě nereaguje. Ne, že by mu snad došly baterky v naslouchadle, ale on je prostě nehádavý typ. Že já si nevzala Pištu Hufnágla.... s tím bych se možná občas mohla krásně pohádat.... ach jo.

Když mě něco přelítne přes nos, tak přestanu mluvit tak na 4 dny, můj muž se mě nijak nevnucuje, protože moudře ví, že to zase přejde, že mám zase nějakou mouchu v hlavě.

Jedinou hádku, kterou miluju a při které se směju jako o život je tahle nádherná hádka:

Přeju pěkný den bez hádek,

Kobližka

P.S. Můj muž samozřejmě žádné naslouchadlo nemá, ten má sluch jako Apač.

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Kvůli čemu se nejvíc hádáte s partnerem?

  • Hádáte se často, nebo jenom občas?
  • Máte italskou domácnost?
  • Co je nejčastěji příčinou vašich sporů?
  • Máte nějaké zajímavé historky?
  • Myslíte si, že jsou hádky k něčemu dobré?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá jako dárek Hru o manželství od firmy Albi. Pište do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je HÁDKY.

hra

Reklama