Další moc hezkou fotku zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Kacice. Ráda fotí hmyz, kapky rosy na okvětních lístcích, zkrátka přírodu. A jednou se jí podařil skutečně netradiční úlovek...

Bojíte se hadů? Pak byste asi nemohla pořídit následující krásný snímek, který k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Kacice...


Milá redakce,
fotím moc ráda. Svůj první fotoaparát jsem dostala jako dárek od manžela. Myslím ale, že toho dodnes lituje, protože jak říká - neustále mu nyní unikám. S foťákem, samozřejmě! :-))
Můžete mě zahlédnout často v ranních i nočních hodinách, jak brouzdám travou, ve městě i jinde. Zkrátka a dobře, některým ženám a dívkám nesmí v kabelce chybět toaletní taštička s kosmetikou (šminkami), u mě je to foťák.
Ale zpět k tématu - jdu si takhle jednou jen tak na procházku podél vody a obhlížím ostřížím zrakem, co bych zachytila do svého alba. Když tu náhle - co to vidím? Na břehu u vody - had! Myslím, že je to užovka stromová, a byl jí pěkný kousek, co říkáte?
Ruce i nohy se mi klepaly, ale snímek, jak můžete sami vidět, je docela povedený, co říkáte?
A tak tahle užovka rozšířila mou sbírku hmyzu, kapek rosy, zvířat a vůbec všeho možného. Dlouho jsem váhala, jakou fotku vybrat, a nakonec jsem zvolila tuhle.

had

P.S. A kdo z nás dvou jako první vyklidil pole? Ne, já ne, ale tahle užovka! Jakmile byla zvěčněna, zvedla hlavu, udělala na mě - sssssssss... /kdoví, co tím chtěla říct?/ - a zmizela.

Vaše čtenářka,
Kacice

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama