Podívejte se na jeden slavný obraz a uhodněte jeho název i autora. Aby to nebylo tak jednoduché obraz jsem trošičku rozkostičkoval, ale myslím, že motiv jistě uhodnete a pak už to bude hračka!

Znáte tento obraz?

obraz

Ano, originál není tak čtverečkovaný, jako tato fotka, ale kdybych vám ho nerozkostičkoval, tak byte jistě hned uhodly. Mylím, že i tak je soutěž tentokrát docela lehká, takže mi, prosím, odpovězte na otázku...

Kdo je autorem obrazu a jak se obraz jmenuje?
(Za správnou odpověď budu považovat příjmení autora a celý název díla.)

Víte? Tušíte? Nebo si jen chcete tipnout?

V tom případě následujte následující odkaz...

Opovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod touto novinkou, diskvalifikujete se tak totiž ze soutěže a zkazíte hru ostatním.

Soutěž trvá do 2.10.2012, 8.00 hodin.

Co můžete vyhrát?

V naší hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Opět jde o krásné kosmetické dárky, tentokrát od firem AVON a MAYBELINE. Konkrétně o dárkovou tašku MAYBELINE obsahující například řasenku či lak na nehty a vůni Pure O2 od AVONU.

soutez

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 24. 9. 2012 do 24. 10. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o vůni Pure O2 od AVONU, pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o dárkovou tašku MAYBELINE.

Reklama