Hádanková soutěž pokračuje. Dnes máme téma o smyslech a tak jsem se rozhodl vyřezat celkem 5 smyslových ústrojí různých zvířat. Je na vás, milé čtenářky, abyste uhodly, o jaká ústrojí jde a komu patří…

V pěti dnešních novinkách naleznete výřez smyslových ústrojí různých zvířat. Vaším úkolem bude napsat do odpovědního boxu všech pět ústrojí a jejich majitele.

Jako nesoutěžní příklad uvádím následující obrázek a vzor toho, jak napsat odpověď.

oko

  • Vzorová odpověď: Oko žraloka bílého

Celé obrázky vám pak ukážu následujícím způsobem po skončení soutěže.

žralok
Autor fotografie: Terry Goss

Do odpovědního boxu lze psát jen jednou, napište tam tedy naráz všech 5 odpovědí! Oprava není a nebude možná.

K odpovědnímu boxu se proklikáte skrz odkaz níže…

V žádném případě nevkládejte odpovědi do diskuze pod touto novinkou - diskvalifikujete se tak z celé soutěže.

Tato hádanka bude aktivní do 27. 8. 2012, 6.00 hodin.

S touto hádankou můžete získat bonus do Věrnostní soutěže

Pět soutěžících, vybraných z těch, které odpoví správně alespoň na 4 obrázky, odměním 3.000 body do srpnové části naší Věrnostní soutěže.

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama