Dětských herců, kteří si zahráli v osmdesátých letech školní role, mezi námi chodí hodně. Tentokrát po vás budu, milé čtenářky, chtít, abyste jednoho z nich poznaly podle fotografie v dospělosti...

Hádanková soutěž pokračuje. Podívejte se na následující fotografii a uhodněte jméno muže, kterého zobrazuje.

soutez

Prozradím vám, že jde o českého dětského herce, který byl v osmdesátých letech minulého století jedním z nejslavnějších. Dnes ho herectví neživí. Pokud už víte, neváhejte jeho jméno a příjmení napsat do odpovědního boxu, ke kterému se prokliknete skrz následující odkaz...

A pokud ještě nevíte, počkejte si na pár nápověd, které uveřejním v několika dnešních nocinkách.

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod touto novinkou, diskvalifikujete se tak z celé hádankové soutěže a krom toho i zkazíte hru dalším čtenářkám.

Tato hádanka bude aktivní do úterý 4.9.2012 a 8.00. Během úterka se také v novinkách dozvíte správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama