Čekaly byste možná k dnešnímu tématu hádanku obrazovou, ale protože obrázků od čtenářek jistě dorazí dost a dost, rozhodl jsem se, že tentokrát budete luštit...

Hádanková soutěž pokračuje. Dnes to bude opravdu těžké (tedy alespoň myslím). K zašifrování následujícího citátu jsem použil celkem 3 postupné kroky...

3c4 2nlp 3t6b 6lh4m k1p 4h 6b1, 2cdrs 2nlp 5z1rb4 3t3m 1b2rt 2vrpj2n.

Otázka zní: Jaké národnosti byl autor tohoto moudra?

Víte? Tušíte? Chcete si tipnout? Potom následujte odkaz níže a naište do připraveného boxu svou odpověď...

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod touto novinkou, diskvalifikujete se tak z celé hádankové soutěže a návdavkem zkazíte radost z luštění ostatním čtenářkám. To za to nestojí.

Soutěž bude aktivní do 4.10.2012, 9.00 hodin.

Co můžete vyhrát?

V naší hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Opět jde o krásné kosmetické dárky, tentokrát od firem AVON a MAYBELINE. Konkrétně o dárkovou tašku MAYBELINE obsahující například řasenku či lak na nehty a vůni Pure O2 od AVONU.

soutez

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 24. 9. 2012 do 24. 10. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o vůni Pure O2 od AVONU, pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o dárkovou tašku MAYBELINE.

Reklama