Pokračuje hádanková soutěž, tentokrát je vaším úkolem napsat autora krásného citátu o lásce. Aby to ale nebylo tak jednoduché, nejdřív musíte citát rozluštit.

Objevil jsem moc krásný citát o lásce, tak jsem ho trošičku zašifroval a rozhodl se, dát vám jeho rozluštění jako úkol k dnešní části hádankové soutěže. Citát tedy zní...

Dankáš: miluči déšť, když však burší, jdeš se schonit, ahom nezmolet. Dankáš: miluči slunce, když bur svítí, jdeš nit schohom do stílet. Dan strach, že mi činoho dne burneš: milunit tě.

Nápověda...

Ve větě každá: 1. dan, 5. či, 9. bur, 13. nit, 15. hom, 18. let.

Otázka...

Kdo je autorem citátu?

Své odpovědi vkládejte do připraveného odpovědního boxu, ke kterému se prokliknete skrz odkaz níže...

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod touto novinku, diskvalifikujete se tak ze soutěže.

Tato hádanka bude aktivní do 20. 8. 2012, 7.00 hodin.

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

Reklama