Zopakujeme si trochu znalosti z fyziky, milé čtenářky. Mám pro vás jednu relativně lehkou otázku, ale třeba vás zatihnu v lavicích nepřipravené. Tak co, dělaly jste si dobře poznámky?

Pokračuje naše hádanková soutěž a já se vás tentokrát zeptám n jeden vzoreček z fyziky...

Co vypočítám, když vynásobím napětí (ve voltech), proud (v amperech) a dobu, po kterou proud prochází (v sekundách)?

Ještě napovím, že výsledek je věcí mnohdy užitečnou, například v domácnosti, leč tamtéž je i věcí mnohdy škodlivou, kterou je třeba likvidovat, aby nedošlo ke zničení jiných užitečností. Muhehe, to je ale krásně šroubovaná nápověda.

Tušíte? Víte? Chcete si tipnout? Potom klikněte na odkaz níže a odpovězte...

Soutěžit můžete do čtvrtka 25.10.2012, 8.30 hodin.

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod touto novinkou. Zkazíte tím hru ostatním a navíc se sama vyloučíte z hádankové soutěže.

Co můžete vyhrát?

V naší hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Opět jde o krásné kosmetické dárky, tentokrát od firem AVON a MAYBELINE. Konkrétně o dárkovou tašku MAYBELINE obsahující například řasenku či lak na nehty a vůni Pure O2 od AVONU.

soutez

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 24. 9. 2012 do 24. 10. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o vůni Pure O2 od AVONU, pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o dárkovou tašku MAYBELINE.

Reklama