Ve včerejší části naší hádankové soutěže jste měly, milé čtenářky, uhodnout jméno a příjmení jednoho známého českého dětského herce. Obtíž byla v tom, že jsme vám ukázali jen jeho dospělou fotku.

soutěž

Poznaly jste podle této fotky, o jakého českého dětského herce se jedná, milé čtenářky? Věřím, že ano. Snad nejvíce tohoto herce proslavil seriál Létající Čestmír, kde si zahrál titulní roli. Ano, je to...

  • Lukáš Bech

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama