První odvážná a šikovná čtenářka, která zaslala svůj příspěvek k dnešnímu tématu, je Capar. Háčkuje a háčkuje moc ráda. Tak vznikly nejen bačkůrky pro miminko, ale také modrá Capařina podprsenka... Podívejte se, jak vypadá!

Fotky a krátký popis k nim, zaslala jako příspěvek k dnešnímu tvořivému tématu čtenářka Capar. Uháčkovat si umí i podprsenku! Klobouk dolů.


Zdravím,

tak co se mě týče, háčkuji již od mala... Začínala jsem dečkama pro babičku a postupně začala háčkovat věci na sebe - tílka, sukně, pak kabelky, batohy. No, v poslední době se kolem mě rodí spousty prcků, takže spíš obdarovávám maminky. V příloze jsou čapky pro zářijové dvojčátka, sandálky dostala předloni moje neteř a želvička byla na hraní pro synovce.

sandalky

zelva

capky

No, ale posílám i výtvor tedy přímo jen pro mě :) Bájo se u toho relaxuje a člověk si vyrobí to, co potřebuje :) Nu a není nad originální tvorbu, kterou člověk obdaruje druhého :)

podprsenka

Hezký den!

Capar

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. listopadu 2011: Pletení, háčkování, šití...

  • Pletete?
  • Háčkujete?
  • Šijete?

Zkrátka...

  • Vytváříte si vlastní módu?

Pokud je vaše odpověď na jednu z výše položených otázek kladná, potom neváhejte a přispějte k našemu tématu! Své texty a ideálně i obrázky o vašich módních výtvorech či doplňcích, zasílejte na e-mailovou adresu níže. Získat za svůj příspěvek můžete krásný dárek, totiž: stylovou solničku a pepřenku - panáčka a panenku.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 4. 11. 2011 v 15.00 hodin.

solnicka a peprenka

Reklama