Bulvár

Guy Ritchie zachraňuje manželství s Madonnou

 

Guy Ritchie (39) přísahal, že své manželství s Madonnou zachrání. Britský filmový režisér se zoufale snaží svou rodinu udržet pohromadě a prosí Madonnu, aby jejich rozchod ještě zvážila. I proto, že by Ritchie neunesl odloučení od svých dětí.

Guy i Madonna, kteří společně vychovávají tři děti, Lourdes, Rocca a Davida, byli viděni bez svých snubních prstenů a každý zůstává na jiné straně Atlantiku, Guy v Anglii a Madonna v New Yorku.

Madonna (49) se údajně chystá natrvalo přestěhovat do Ameriky a v současné době renovuje svůj byt v New Yorku.

Říká se, že Guy má velké obavy z toho, že pokud by se s Madonnou rozvedli, uvidí své tři děti velmi málo, a to zejména Rocca, který je jejich jediným biologickým synem.

„Guy kategoricky popírá, že by s rozvodem souhlasil. Odmítá riskovat, že úplně ztratí kontakt s Roccem, a už vůbec nechce, aby si Rocco prošel jejich rozchodem. Těch 50 milionů liber, které by soudním ujednáním mohl získat, se rozplývá ve směšné nic ve srovnání s láskou, kterou ke svému synovi chová," uvádí blízký zdroj.

Mezitím Guy strávil víkend ve společnosti Trudie Styler, manželky Stinga, která jej na venkově utěšovala. Viděni byli v místní hospůdce, jak spolu soustředěně hovoří. Trudie, která před lety pár seznámila, Guyovi nabídla svou podporu.

„Trudie dala Madonnu a Guye dohromady, takže se vždycky cítí součástí jejich problémů. Je oběma velmi blízká a může fungovat jako prostředník, pokud by se záležitosti mezi nimi měly zhoršit," uvedl zdroj pro britské noviny Daily Mirror.

   
01.07.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [3] MEK [*]

  už prý není co zachraňovat

  superkarma: 0 01.07.2008, 16:47:13
 2. avatar
  [2] evita_ij [*]

  Trudinka Utěšitelka

  superkarma: 0 01.07.2008, 14:46:33
 3. avatar
  [1] aninas [*]

  Mno, pokud si Madonna neco vezme do palice, tak i Trudie na to bude kratka

  superkarma: 0 01.07.2008, 14:08:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme