Co vás čeká a nemine příští týden na našem magazínu se dovíte v následujícím článku.

Je středa a po minulém týdnu, kdy se porada nekonala, neb byla redakce rozprchnuta po dovolených, se vracím k tradici upoutávek na další týden.

Alexandra Stušková si užívá dovolenou na chatě na jižní Moravě a ještě teď se jí zdá o psaní článků, které napsala  na dobu, kdy bude pryč. Dana Svobodová se vrátila a vypadá ještě odpočatě. Klára Milošová se připravuje na svou první svatbu jako na první svatbu a pořád něco zařizuje. A Jakub Kočí se stává zádumčivější a zádumčivější. Na poradách mluví tak potichu, že máme pocit, jestli není týraný.

Tolik bulvární zprávy z redakce. A nyní co vás příští týden nemine.

V pondělí 22. 8. vás má maličkost požádá o vysvětlení, proč mají holky radši grázlíky než hodné kluky? S Kubou jsme se shodli, že teprve starší ženy ocení klidnou stojatou vodu, ale mladé dívky letí na divoké bystřiny. (Díky, Dano, za tenhle příměr) Takže téma je: Proč dáváte přednost drsňákům před hodným „ňoumou“?

V úterý 23. 8. Dana Svobodová zavzpomíná na všechna žihadla, co dostala. A co vy a žihadla a píchance? Máte ráda včely a vosy? Bojovala jste někdy proti nim, vyhrála jste, nebo prohrála?

Ve středu 24. 8. to bude přesně 4 měsíce do Vánoc. A Jakub Kočí si připravuje pro vás Vánoční rádio. Prostě: rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas?

Ve čtvrtek 25. 8. vánočně naladěni vám dáme možnost se pochlubit. Co jste si letos hezkého pořídili na dovolené? A Dana Svobodová se vám s tím samým svěří také.

A v pátek  26. 8. Jakub Kočí vyhlásí téma Vy a lodě. Jezdíte na vodu, milujete plavbu jachtou, nebo zvracíte již při pohledu na loď?

Tak to je naše nabídka na příští týden.

Spolu s tím vyjde i spousta zajímavých článků.

Tak se na vás těšíme.

Létu a Vánocům 3x ZDAR!

Reklama