Domácnost

Gratulujeme vám, vyhrála jste..

Přeji vám hezký den milé nákupčice...to když jsem zvedla sluchátko a ozvalo se:“Paní gratulujeme Vám, vyhrála jste...“, to zná asi každá z nás( firmy se tak snaží proniknout k lidem domů)...v té chvíli jsem byla klidná, protože jsem si byla jistá, že to je jen firemní fígl, ale poslouchala jsem dál a nakonec jsem se dala i zvyklat na předváděcí akci u nás doma...a tak jsem sehnala čtyři manželské páry,které byly ochotné na dvě hodinky se obětovat a poslouchat našprtané fráze prodávajícího o tom, jak jejich zboží je 100%,bezchybné a bezkonkurenční.

Již do telefonu jsem milé paní oznámila, že kupovat určitě nic nebudu, ale jejich papoušek mě zpracoval tak, že jsem si od něj zakoupila ty nejzdravotnější matrace jaké vůbec existují a co víc, přikoupila jsem ještě elektrickou podušku, která vyléčí všechny neduhy, zlikviduje nemoci. Je to vlastně taková poduška „PROTI SMRTI“...jejich prodávající měl ze mě určitě velkou radost, a když jsem mu ještě na projev perfektního a cenově výhodného obchodu přibalila láhev slivovice a domácí klobásy, musel se v duchu válet smíchy, jaká jsem naivka...manžel by slušně řekl „měkkota“!

I když byl manžel proti této koupi, tak o týdny  později likvidoval naše staré( ale skvělé-tedˇ už to vím) matrace a o několik hodin později testoval, samozřejmě i se mnou ty úžasné, bezkonkurenční a cenově výhodné zdravotní matrace...“uvidíš, jak Tě brzy i záda přestanou bolet“. Utěšovala jsem jeho chmury ohledně vysoké částky, kterou jsme za ty matrace dali. „To víš, miláčku do zdraví musíš něco investovat“, uklidnovala jsem ho!

A tak jsme se s těma zdravotníma matracema sžívali...taky jsme se střídali v používání té „protismrtelné podušky“...když nás v podzimních měsících skvěle hřála v posteli, tak to byl relax...měli jsme v plánu, že si ještě jednu přikoupíme, abchom se nehádali. A taky pro babičku, ta by ji určitě ocenila!

Jo, ale po půl roku poduška a přestala hřát...a takže ji budem reklamovat! Zatelefonovala jsem pánovi, co u nás zboží prodával, a ten mi dal adresu, kam mám podušku poslat! Což jsem udělala a čekala, kdy se mně někdo ozve Za tři týdny přijelo poštovní auto a podušku mi přivezlo zpět-prý firma nenalezena. A tak jsem zase volala pánovi-ten mi dal zase jinou adresu! Zase velké balení objemného balíku a nemalá částka za poštovné! Během několika dní poduška připutovala domů-prý FIRMA ZRUŠENA!!! Manžel zuřil, já byla zoufalá. Když jsem volala ctěnému panu prodejci, tak mě odpálkoval, že ho nemám obtěžovat, prý už u té firmy nedělá!!!

Na internetu jsem si vyhledala jejich webovky a do formuláře napsala problém( prý se co nejdříve ozvou)-psala jsem několikrát, ale nikdo se mi neozval. Několikrát jsem zkoušela volat na uvedená telefonní čísla-většinou jsem se dovolala na záznamník, ale výsledek žádný. Pak na jednom čísle konečně se mnou začali jednat-že podušku nemám nikam posílat, pošlou k nám technika!

Přijel minulý týden-proměřil podušku a oznámil mě, že poduška je v pořádku, že má vydávat pouze minimální teplo, které prý LÉČÍ tak, že to není zřejmé ,ale účinnost se projeví až časem!!! Zajímavé je, že když u nás ten papoušek podušku prodával, měl ji rozdělanou na zemi, a všichni jsme na ní leželi a střídali se-takže každý ví, že poduška hřála podle intenzity nastavení!!! Technik  chtěl ihned podepsat protokol a taky zaplatit cestu, kterou k nám obětoval-byl ohroměn arogantní a nepříjemný...nic jsem mu nepodepsala, tak tedˇ nevím, kam se mám obrátit???

Nejspíš nikam...i tady platí pravidlo, když ptáčka chytají, pěkně mu zpívají...jo a já jsem se CHYTLA!!! Výhodná koupě, co říkáte???

Peněz jsem prodělala hodně, a to nemluvím o tom kolik jsem protelefonovala a taky dala za poštovné! A ty zdravotní matrace taky žádný zázrak nebudou...ještě nemají ani rok a jejich povrch je už pěkně opotřebovaný(a to na nich ani nijak nevyvádíme-ha,ha)! A co s tou nesmrtelnou poduškou? Vypadá to tak, že ustřihnu kábl, a podušku nechám dětem na válení-trošičku drahá karimatka, co?

P.S. No a ještě jsem zapomněla napsat, co že jsem to vyhrála za hodnotný dárek. Za zprostředkování prodejní akce u nás doma? Dva hevábné šátečky-prý jeden úžasný a sexi pro dámu a druhý trendy pro pána!!!!

Mějte se super a hlavně se nenechte napálit, tak jako já-Bohuša

To se mi otevírá kudla v kapse, když to čtu...Stále se o tom mluví a lidé jsou nepoučitelní.

Už jste také nechaly takhle napálit, milé ženy-in? Nebo jste měly štěstí při výhodných nákupech? Pustila jste někdy domů podomního prodejce? Co vám nabízel? Koupila jste? A jak jste spokojená? Myslíte, že tyto koupě jsou opravdu tak výhodné? Nebo jste dopadla jako čtenářka Bohuša a naletěla?

Napište nám o svých zkušenoctech s výhodnými koupěmi na redakce@zena-in.cz

   
16.05.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [12] DCOlga [*]

  Takovéto firmy, lépe řečeno lidi z těchto firem posílám do příslušných míst a předváděcích akcí se neúčastním.

  superkarma: 0 16.05.2011, 20:19:03
 2. avatar
  [11] bonda [*]

  Tak já už jsem vyhrála nejmíň stokrát, asi tu pevnou linku odhlásím

  superkarma: 1 16.05.2011, 16:58:10
 3. avatar
  [10] kuzle [*]

  asi bych napsala na COI aby si na ne doslapli a nikdo dalsi uz jim nenaletel ... nebo to praskla televizi Sml68

  superkarma: 0 16.05.2011, 14:36:39
 4. avatar
  [9] ifulinkaa [*]

  SStream — #7 dobré :-) pravdivé

  superkarma: 0 16.05.2011, 14:25:51
 5. [8] Lojen [*]

  bubidani — #2 Sml67Sml67

  superkarma: 0 16.05.2011, 13:54:37
 6. avatar
  [7] SStream [*]

  Dámy! Naše vývojové laboratoře Amgernum France GmbH právě dokončily speciální projekt! Pracovali jsme na tom třicet let a je to tady! Vaše bolesti zad, nedokonalosti chrupu či nedostatek energie - všechno má jeden původ a jedno řešení! Tento krém je výsledkem naší práce. Vyléčí všechno a dokonce dokáže přimět vaše k zuby k jejich vlastní obnově! Rakovina se Vás nedotkne, budete vidět a slyšet jako náctiletí celý život a Vaše pleť bude zářit energií a zdravím! Za pouhých 180 tisíc může být tento zázračný lék Váš! Každý večer stačí dvě tečky velikosti malého hrášku na Vaše čelo a Vy, dámy, nikdy nepocítíte bolest, budete si užívat života plného energie a štěstí! Tento zázračný lék ještě není v našem zdravotnictví, právě vyjednáváme o uvedení tohoto krému života do Čech s českým ministertvem zdravotnictví! Můžete být první, první ze všech! Tento krém je ryze přírodní a trochu zapáchá, po použití navodí atmosféru krásné, venkovské farmy, chléva....to abyste si uvědomily jaké jste krávy....

  1. na komentář reaguje ifulinkaa — #9
  superkarma: 0 16.05.2011, 13:48:07
 7. avatar
  [6] SNÍŽEK [*]

  gabcahovorkova — #5 já na ně reaguju-nemám peníze ani čas-a zabouchnu dveře.Sml22

  superkarma: 0 16.05.2011, 13:48:07
 8. [5] gabcahovorkova [*]

  Je pravda, že prodejci dokáží být dost dotěrní, nejlepší je hned zabouchnout dveře nebo jim praštit s telefonem. Sml22

  1. na komentář reaguje SNÍŽEK — #6
  superkarma: 0 16.05.2011, 13:43:34
 9. avatar
  [4] enka1 [*]

  Sml80odolat, odolat, odolat............................!!!!!!!!!

  superkarma: 0 16.05.2011, 13:38:44
 10. [3] Tee.. [*]

  bubidani — #2 Sml59Sml59Sml59... chichi..tak se na ně musí! Sml67

  superkarma: 0 16.05.2011, 13:36:30
 11. avatar
  [2] bubidani [*]

  u nás zvonili se super čuper vysavačem, tak jsem je nechala uklidit nam celej byt a pak jim zamávala Sml57

  1. na komentář reaguje Tee.. — #3
  2. na komentář reaguje Lojen — #8
  superkarma: 0 16.05.2011, 13:29:41
 12. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  Sml30Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 16.05.2011, 13:25:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme