.

Gott i Bílá jdou s módou

Cestování

Gott i Bílá jdou s módou


Cestovní kanceláře si mnou ruce - oproti minulému roku se o třetinu zvýšil zájem o zimní cesty za sluncem. Může za to nejen silná koruna, ale také nepovedená zima. S módní vlnou se svezli i Lucie Bílá na Maledivy a Karel Gott na Mauritius.

Čeští milovníci exotiky tradičně míří nejčastěji na karibské ostrovy, do Jihoafrické republiky, na Madagaskar, do Keni na safari nebo třeba na Seychely či do Indonésie.

Také čeští slavíci letos zatoužili po teplu už v zimě. V polovině ledna odletěla na dvoutýdenní dovolenou na Maledivy Lucie Bílá a vzala s sebou i rodinu. „Už jsem tam jednou předtím byla a strašně se mi tam líbilo," říká zpěvačka. Vždycky, když jsem na nějakém krásném místě, slibuji si, že se tam vrátím, ale vždycky zatím vyhrála touha objevovat neznámé. Tohle je poprvé, kdy se někam vracím. Ale je to zatím to nej, co jsme zažili, a říkám si, že těch ostrůvků je tam pořád na prozkoumání spousta."

Nyní se na trochu opožděnou svatební cestu na ostrov Mauritius chystá Katel Gott se svou rodinou a přáteli, kterým tak chce vynahradit, že nebyli na jeho také poněkud exotické svatbě pod palmami v Las Vegas.

Zatímco české pěvecké hvězdy na svých dovolených nijak šetřit nemusí, pro ostatní je zajímavá nejen cena, která se u řady zájezdů pohybuje už kolem 25 000 korun, ale také fakt, že nyní lze do řady pohádkových míst letět z České republiky přímo. Od letošního roku je mnohem snazší se dostat nejen třeba do Thajska, Mexika nebo na Srí Lanku, ale také právě na Maledivy a Mauritius. Cesta se tak nejen podstatně zkrátí, ale také zlevní.

Zdroj: Korzo

Byli jste už na zimní dovolené? Máte raději sníh nebo prosluněné pláže?
   
12.02.2008 - Zahraničí - autor: Pavel Miškovský

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Eva_CZ [*]

  Nenavidim leto v zime.

  superkarma: 0 13.02.2008, 04:12:58
 2. [5] VeronikaBl [*]

  Mě to spíš táhne za sněhem. Mrzí mě, že sme si ho moc neužili a pochybuju, že ještě nějakej napadne. Letos sem ale bez zimní dovolený, bohužel, nezbyly ...

  superkarma: 0 12.02.2008, 21:03:54
 3. avatar
  [4] elly [*]

  Taky to teplíčko závidím Jela bych hned, ale pak by se mi zpátky do téhle zimy nechtělo . Ale doufám, že jednou si takovouhle zimní dovolenou budu moct taky dopřát

  superkarma: 0 12.02.2008, 19:42:44
 4. avatar
  [3] biancab [*]

  Nikdy jsem na zimní dovolené nebyla.Taťka pojede za tři týdny do Izraele-takový poznávací okruh.Maledivy-tiše závidím

  superkarma: 0 12.02.2008, 18:14:27
 5. avatar
  [2] Deafina [*]

  Minulý týden jsem si báječně zalyžovala v Alpách.
  Teď bych na další dovolenou neměla.

  superkarma: 0 12.02.2008, 15:19:11
 6. avatar
  [1] femme [*]

  nebyla, ale když mě Kája vezme s sebou

  superkarma: 0 12.02.2008, 14:38:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme