.

GLUKAMEDIC komplex: Dárek pro zdraví!

Dárky

GLUKAMEDIC komplex: Dárek pro zdraví!

Pečujme o náš zdravý imunitní systém!

Náš imunitní systém se skládá z celé řady složitých mechanismů, které zajišťují ochranu organismu před potenciálně škodlivými látkami, jakými jsou například viry, bakterie, alergeny, rakovinné buňky a další cizorodé elementy. Zdraví a síla imunitního systému se projevuje navenek obranyschopností organismu.

Obecně se imunita dělí na vrozenou (nespecifickou) a adaptivní (získanou či specifickou).

Správně fungující imunitní systém má pro zdraví a život člověka zásadní význam. To, zda jsme zdraví či nemocní, pozitivně či negativně ovlivňuje kvalitu našeho života na všech jeho úrovních.

Bohužel, žijeme ve velmi uspěchané a přetechnizované době, která není příliš přátelská k našemu tělesnému i duševnímu zdraví. Lidský organismus není schopen se přizpůsobit tempu okolního světa tak rychle, jak bychom od něj očekávali. Jsme vystaveni vysokým profesním nárokům, máme špatné stravovací návyky, kouříme a pijeme alkohol více než je zdrávo, sedíme celé dny u počítačů či televizních obrazovek, máme málo pohybu.Ano, není to vždy naše vina, ale...

Stále se zvyšuje počet onemocnění, která jsou více či méně spojena s naším imunitním systémem. Jedná o alergická onemocnění, často se opakující běžná onemocnění, chronické únavové syndromy a dokonce i rakovinné bujení.

Často ignorujeme signály, které nám naše tělo vysílá, než nás začne zrazovat. Větší pozornosti věnujeme signálům, které nám vysílají naše technické hračky - auta, počítače, DVD přehrávače. O ty pečujeme, ale naše zdraví? A pak to přijde, únava, častá pracovní neschopnost, trvalá přítomnost patogenních organismů v našem těle, trvale zvýšené teploty, opakované podávání léků bez valných výsledků. Toto vše má pak negativní vliv i na náš psychický stav. A jsme v pasti. Poškodili jsme si ten složitý mechanismus - imunitní systém - který už nemá sílu nás chránit před napadením mikroorganismy, či k eliminaci již přítomných patogenů v organismu.

Jak předcházet selhání imunitního systému? Preventivní péčí!

Existuje celá řada látek, které mají tzv imunomodolační charakter, to znamená, že dokáží znovuprobudit všechny funkce imunitního systému. Tyto látky nazýváme „širokospektrální imunomodulátory".

gluca

Zní to složitě, že? Ale máme je na dosah. Nazývají se beta glukany.

V současné době má již většina lékařů a také laická veřejnost obecnou povědomost o vlivu glukanů na imunitu. Jedná se o přírodní látky (polysacharidy), které mají schopnost aktivovat všechny buňky imunitního systému člověka. Beta glukany jsou významné látky pro správné fungování naší imunity. Přírodním zdrojem beta glukanů jsou kvasinky a houby. Nejznámější houbou bohatou na tyto látky je hlíva ústřičná.

Hlíva ústřičná je dřevokazná houba a je již tisíce let využívána v čínské medicíně, která ji nazývá „elixírem mládí". Beta glukany prošly a procházejí řadou klinických studií, které se zaměřují na jednotlivé indikace od prostých nachlazení až po vliv na nádorová onemocnění.

Bylo zjištěno, že bioloická využitelnost beta glukanů je nejvyšší u extraktu z hlívy ústřičné na rozdíl od sušené či čerstvé hlívy.Tento extrakt je obsažen v jedinečném přípravku - GLUKAMEDIC komplexu.

GLUCAMEDIC komplex je na našem trhu ojedinělý preparát, který svým složením patří mezi významné imunomodulátory. Obsahuje především čistě přírodní extrakt z hlívy ústřičné a z ječného sladu bohatého na vitaminy B komplexu, obohacený vitaminem C a Xylitolem. Tablety na cucání zaručují rychlý nástup účinku a Xylitol navíc chrání před vznikem zubního kazu. Díky unikátnosti technologie přípravy extraktů, jsou v GLUCAMEDIC komplexu obsaženy látky, mající vliv na odstartování samoregeneračních procesů v organismu a aktivaci celkové imunity člověka. Je vhodný pro děti již od 3 let, které si ho díky jeho chuti zamilují.

Výsledky užívání GLUKAMEDIC komplexu jsou sledovány již 12 let a byl zjištěn jeho pozitivní vliv především na aktivaci buněk imunitního systému, detoxikaci organismu, regeneraci buněk a podporu krvetvorby, hojení ran a zlomenin, zpomalení procesu buněčného stárnutí.

S pozitivními výsledky užívání se GLUCAMEDIC komplex setkává u těchto druhů onemocnění:

  • astma
  • vysoká hladina cholesterolu
  • hypertenze, glaukom
  • následky cukrovky, dna
  • alergie
  • opakované virózy a infekty
  • oslabená funkce jater a slinivky břišní
  • nádorová onemocnění
  • paradentóza

Milé čtenářky, blíží se Vánoce a vy přemýšlíte o tom, čím překvapíte své blízké! Zkuste GLUCAMEDIC komplex! Je to dárek, kterým nejen potěšíte, ale také přispějete ke zlepšení zdraví svých přátel a blízkých.

Více informací o „VÁNOČNÍCH BALÍČCÍCH ZDRAVÍ PRO CELOU RODINU“ naleznete na www.pangamin.cz/eshop/

   
25.11.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme