Bulvár

Globus slaví 20 let v České republice pomocí. Můžete s ním!

Slavit a pomáhat. Taková je hlavní myšlenka projektu Globusu a Konta Bariéry, kterým řetězec slaví 20. výročí svého působení na trhu v České republice. A protože slavit se musí vždy v dobré společnosti, rozhodl se hypermarket k oslavám přizvat také své zákazníky.

Eva Holubová

Eva Holubová

Dvacáté narozeniny si určitě zaslouží pořádnou párty. O tom nikdo nepochybuje. Obchodní řetězec Globus se ale rozhodl oslavit 20 let na českém trhu jinak – tak jak mu to je blízké. Nechce totiž žádné dárky, ba naopak. Sám bude pomáhat a společně se svými partnery Kontem Bariéry a samozřejmě i s věrnými zákazníky pořídí 20 aut pro tělesně postižené.

Zapojit se do oslav a podat pomocnou ruku není nijak složité. Stačí v jakémkoli z 15 hypermarketů zakoupit produkt, který je označen logem „20 let“. Globus z prodejní ceny vybraných produktů odvede částku na speciální účet, ze kterého se bude nákup aut pro zdravotně postižené financovat. Aby měli všichni přehled, jak je oslava úspěšná, na každé prodejně i na internetu je možné sledovat aktuální výši vybrané částky. Za finanční prostředky, které budou za nákup 20 aut přebývat, budou pořízeny další automobily.

Pomáhají i známé osobnosti         

Do kampaně „20 let kvality – Slavíme a pomáháme“ se zapojili i známé tváře - zpěváci Lucie Bílá, Ondřej Hejma a herečka Eva Holubová. Ke společné pomoci tak všechny zve ztepilý řezník, tedy frontman kapely Žlutý pes, milá kuchařka – držitelka Českého lva Eva Holubová, ale také mnohonásobná Zlatá slavice, která se ukazuje v netradiční roli pekařky z Globusu.

Eva Holubová

A jak celou aktivitu hodnotí Lucie Bílá? „S Kontem Bariery spolupracuji už dlouhá léta a každý projekt, který jsme společně realizovali, měl smysl a pomohl přesně tam, kde měl. Za to děkuji ředitelce Konta Bariery Božence Jirků a celému jejímu týmu, stejně jako děkuji za pozvání k této spolupráci s Globusem, která má za cíl získat co nejvíc finančních prostředků k nákupu speciálních aut pro přepravu tělesně postižených. Taková pomoc mně opravu baví a věřím, že  bude bavit i zákazníky Globusu, které k ní s Evou Holubovou a Ondřejem Hejmou společně zveme,“ říká Lucie Bílá.

 
A že celá kampaň zákazníky opravdu baví, potvrzuje i aktuální vybraná částka. Ta přesahuje již 8 milionů korun a pokryje tak nákup 13 automobilů. Aktuální stav můžete sledovat na www.globus.cz/20let.Dvaceti auty kampaň však nekončí. Pokud budou finance přesahovat potřebnou částku k jejich nákupu, za převyšující peníze budou pořízena ještě další, které budou moci pomáhat tam, kde je potřeba.

 

   
21.06.2016 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] bábovka [*]

  Sml59

  superkarma: 0 21.06.2016, 19:39:18
 2. [3] bobani [*]

  u nás Globus není , ale pomáhám i s jinými supermarkety

  superkarma: 0 21.06.2016, 10:15:38
 3. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 21.06.2016, 08:41:01
 4. [1] bobulebob [*]

  Sml67

  superkarma: 0 21.06.2016, 06:36:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme