Bulvár

Globus Bonus karta odměňuje za věrnost. Členové klubu díky ní ušetří

Čerstvé pečivo, voňavé párky a další kvalitní uzeniny z vlastní výroby – to je jeden z důvodů, proč se zákazníci vracejí do Globusu. Ten si pro věrné zákazníky připravil unikátní program Globus Bonus.

globus

Věrnostní program Globus Bonus odměňuje stálé zákazníky hypermarketů a Baumarktů Globus.

Ne nadarmo se říká, že věrnost se vyplácí. Když vejdete do jakéhokoli z 15 hypermarketů Globus, přivítá vás vůně čerstvě upečeného pečiva. To proto, že každá prodejna má vlastní pekařství, kde po celý den pekaři připravují podle tradiční receptury křupavý chléb i zlatavé housky. Stejnou kvalitu najdete i u řeznických pultů. Řezníci z Globusu totiž při výrobě veškerých uzenin vycházejí z úspěšné tradice českého uzenářství. V Globusu si svých zákazníků prostě váží. To mohou potvrdit i členové jejich věrnostního programu, kteří získávají za své nákupy odměny.

globus1

Zákazníci se mohou registrovat do Globus Bonus programu jak na prodejně díky papírovým formulářům, tak i online z pohodlí domova.

Věrnostní program Globus Bonus přináší řadu zajímavých výhod. Ty začínají už registrací. Nový člen se může do programu zapsat v kterémkoli z hypermarketů Globus nebo jednoduše on-line na webu www.globusbonus.cz. Po obdržení věrnostní karty pak může začít čerpat všechny benefity klubu. „V současné době využívají výhody klubu statisíce věrných zákazníků,“ říká Martin Souček z marketingového oddělení hypermarketů Globus.

Jedinečnost členství v tomto programu je v tom, že za nákup bonusového zboží, které je vždy označeno přímo v obchodech a letácích, jsou členům klubu připisovány na věrnostní kartu peněžní bonusy ve výši až 40% z ceny bonusového výrobku. Jde tedy o skutečné peníze, s kterými pak lze prostřednictvím karty ve všech hypermarketech a Baumarktech Globus platit další nákupy. Mezi další benefity se řadí slevové kupony ušité na míru konkrétním zákazníkům a třeba i narozeninový dárek v podobě slevy na celý nákup v měsíci, kdy slaví členové klubu narozeniny.

globus3

Unikátní program Globus Bonus odměňuje stálé zákazníky za věrnost.

Program Globus Bonus je rozdělen na tři věrnostní řády – zlatý, stříbrný a bronzový. Klient je zařazen do konkrétního řádu podle výše útraty za předcházející čtvrtletí. „Zařazení tedy není stálé, ale po každém vyúčtování, které probíhá jednou za tři měsíce, se může měnit. Chceme, aby byl program férový pro všechny spravedlivý. Platí tedy, že čím víc zákazník v Globusu nakupuje, tím více odměn získá,“ popisuje Martin Souček a dodává, že i množství slevových kuponů, které člen klubu získá, se odvíjí právě od věrnostního řádu – čím věrnější zákazník, tím vyšší řád. Členové zlatého řádu získávají šestnáct slevových kuponů na čtvrtletí, ve stříbrném řádu je to deset kuponů a v bronzovém šest.

Více se o programu Globus Bonus dozvíte v kterémkoli z hypermarketů Globus nebo jednoduše on-line na webu www.globusbonus.czAdvertisement

   
20.07.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] myska1 [*]

  už mám tolik karet, že nevím kde je uložit...........Sml68

  superkarma: 0 20.07.2015, 16:54:35
 2. avatar
  [4] verkaH [*]

  bobani — #2 U nás také ne......

  superkarma: 0 20.07.2015, 15:45:50
 3. [3] Keltka [*]

  Globus je fajn, ale od nás je celkem daleko a když už tam zajedu, tak zapomenu kartu Sml30Sml30

  superkarma: 0 20.07.2015, 09:05:42
 4. [2] bobani [*]

  u nás Globus ani není

  1. na komentář reaguje verkaH — #4
  superkarma: 0 20.07.2015, 08:34:10
 5. avatar
  [1] renda4141 [*]

  Ale jo Globus si každý chválí, ale já tam nechodím, protože ho mám ze všech obchodů nejdál a navíc dělám jen malé nákupy každý den, tak aby se nic nevyhazovalo. Sml16

  superkarma: 0 20.07.2015, 05:59:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme