Nabízejí totiž překrásné sety, ze kterých si vybere úplně každá žena. Make-up paletky všech barev a typů, zlatý pudr ve spreji, třpytivé laky na nehty, či elegantní atomizér na parfém v luxusním provedení. Opravdu je z čeho vybírat.

Dárkové sady už dávno nemusejí být jen „nouzovky“ pro last minute nakupující. Z bohaté nabídky letošních setů můžeme vybírat od opravdu velkých make up sad, které by ocenily i profesionální vizážistky, až třeba po rozkošný balzám na rty pro kamarádku. Sety nejsou zaměřeny jen na dekorativní kosmetiku, ale můžeme vybrat také set péče o pleť, či kosmetickou taštičku se štětcem Kabuki. Nezapomnělo se ani na malé slečny, pro ty je připravena kazeta ve tvaru kočičky.

Dnes pro vás z nabídky Marionnaud máme tyto tipy:

MARIONNAUD GLAMOUR CARE SET

Zářivá, sjednocená pokožka a vyživené, lesklé, jemně třpytivé rty. Přesně takovou kombinaci ženám zajistí sada s péčí o pleť.
Hydratační krém pokožku vyživí, zatímco perleťový tónovací krém ji sjednotí a dodá efekt rozjasněné pleti. Balzám na rty v jemném nude tónu se postará o nádherně hebké rty se třpytivými odlesky.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 729 Kč.

MARIONNAUD MAKE-UP CASE

Vybavení, které by rozhodně neurazilo ani profesionální vizážistky je ideálním dárkem pro všechny ženy, které milují líčení.
Kufřík obsahuje zcela vše, co je k dokonalému make upu potřeba – oční stíny, tvářenky, rtěnky, pudry, samozřejmostí je také kompaktní pudr či aplikační pomůcky – štětce a houbičky.
Výhodou je odnímatelná kazetka na osm stínů, kterou si můžeme poskládat ze svých nejoblíbenějších odstínů.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 1099 Kč.

MARIONNAUD GLAMOUR MAKE-UP PALETTE

Kazetka ideální na cesty pro perfektní make up v pár krocích. Dlouhotrvající rtěnka, tvářenka a tři oční stíny, se kterými vykouzlíme oslnivý pohled!
Pochopitelně nechybí aplikátor se dvěma možnostmi využití a zrcátko, pro případ úpravy mimo domov

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč.

MARIONNAUD MAKE-UP LOOKS PALETTE

Paletka, která nadchne všechny milovnice líčení. Skutečně totiž má co nabídnout. Pět sad s očními stíny, tvářenkou a leskem na rty se dá libovolně kombinovat podle příležitosti, či momentální nálady.
Výhodou je samostatná prázdná kazeta uvnitř, kterou si naplníme dle aktuální chuti a můžeme mít tak své top odstíny stále s sebou.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 729 Kč.

MARIONNAUD MAKE-UP KITTEN PALETTE

Aby si na své přišly i malé slečny, je pro ně připravena hravá kazetka ve tvaru kočičky. V ní najdou malé parádnice sedm očních stínů, dva krémové třpytivé oční stíny, čtyři lesky na rty, dvě tvářenky, set tří aplikátorů a také zrcátko.
Nic nepotěší malé princezny více, než hravý set líčidel, se kterým mohou napodobovat vizážistické dovednosti svých maminek.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 399 Kč.

Více inspirace najdete na stránkách marionnaud.cz

Reklama