Naše čtenářka Glady sází sportku pravidelně. A zda někdy vyhrála? To už se dozvíte v následujícím příspěvku.

Vyhrát miliony, či alespoň milion..no ať jsme skromní, alespoň nějakou finanční částku na přilepšenou, je sen snad každého z nás. Pochopitelně i můj.

Vždy jsem si myslela, že mně nějaká výhra, ať už jakkolivvysoká, nemůže rozházet. Mám docela jasnou představu, co i s vysokou výhrou udělat.

1. pořídit krásný mezoonetový byt pro sebe i pro dceru, pochopitelně je perfektně vybavit
2. koupit si chatičku, někde blízko přehrady či jiné vody, ať se můžeme věnovat rybaření
3. hodně cestovat, poznávat jiné kraje
4. a konečně si pochopitelně užívat, nemuset přemýšlet či si koupit kvalitní šunky 10 dkg nebo jestli si můžu dovolit koupit 20 dkg apod.

Jsou to krásné představy a je fajn to mít takto krásně srovnané pro případ výhry. Ale u mě je v případě i menší výhry skutečnost vyrovnanosti trošku jiná.
Pravidelně sázím sportku. Jednou jsem v pondělí přišla ráno do práce a ještě jsem si odskočila do trafiky koupit noviny. Při tom jsem si vzpomněla, že jsem v neděli večer zapomněla zkontrolovat sportku. Tak jsem paní podala tiket, ať mi ho projede strojem, připravena na to známé „píp“. Ale paní se zarazila a říká mi „ale tady vám tu výhru nemůžu vyplatit, protože tolik nemám“ Zůstala jsem jako opařená a s údivem jsem zjistila, že jsem vyhrála 24 tisíc. Můj tep a tlak v tu ránu několikanásobně stoupl. Pro výhru jsem si musela do pokladny podniku, která trafiku provozovala. Byla zima, všude sníh a i náledí. Cestou pro výhru jsem několikrát uklouzla a upadla, jak jsem byla rozrušená a nedávala si pozor na cestu. Prostě jsem si připadala jako vrávorající opilec.

Když to ráno kolegyně přišla do práce (chodí později) , tak se na mně podívala a říká „prosím tě, není ti špatně, ty jsi bílá jako stěna, nepotřebuješ jít k lékaři ?“ Když jsem ji vyprávěla svoji ranní anabázi s výhrou, tak se jen smála.

Takže resume.....raději být zdravá, než vyhrát velkou částku a dostat infarkt. Protože po zkušenosti co se mnou udělalo „blbých“ 24 tisíc, bych ten infarkt určitě dostala.

Glady

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

___________________

:) :) Tak to mě teda pobavilo :) Ale výhra opravdu slušná. Prostě tak akorát.
Ano, kdo ví, co by s vámi udělalo těch 400 mega. Raději zůstaňte zdravá a veselá.
Děkuji, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama