Styl

Giorgio Armani: Tajemná. Věčná. Luxusní. To je Sì Eau de Parfum Intense

Giorgio Armani představuje absolutní vášeň v podobě Sì Eau de Parfum Intense... Úchvatnou poctu smělé a odvážné ženě.

Sì Eau de Parfum Intense

Sì, který vstoupil na trh roku 2013, ztělesňuje neodolatelně moderní ženskost. Je věnovaný ženě, která disponuje šarmem, půvabem a nezávislou duší, vyniká rafinovaností a upřímnou sebejistotou a neuvěřitelnou svůdností.

Dokonalá. Smělá. Krásná. Žena Sì čerpá sílu ze svých tužeb. Sì Eau de Parfum Intense pro ni znamená manifest naprosté elegance. Nadšeně říká „sì“ těmto emocím, riskování i získávání všeho, o co usiluje.

Sì Eau de Parfum Intense se pohybuje na samé hranici smyslnosti. Jde o smyslné objetí zahalené legendární černou, které vzbuzuje zvědavost i touhu. Temná zář na nahé pleti znamená esenci italské elegance... Příslib nezapomenutelné přitažlivosti.

Sì Eau de Parfum Intense

Sì Eau de Parfum Intense, zastupující nový archetyp vášnivé ženy, zdůrazňuje smyslný a elegantní aspekt ženy Armani. Strukturovanější kompozice novodobého chyprového akordu Sì nás zavádí do nečekaných hlubin. Tento motiv halí celou vůni do luxusní temné škály.

Černá, která se skládá ze široké palety drobných detailů, září ve své svůdnosti a upadá do hlubin tajemna. Tato dvojakost byla mistrovsky převedena do podoby vonné směsi zářivých nektarů, jejichž spojení je umocněno hloubkou návykového vanilkového lusku, tmavých dřev i ambrových pryskyřic.Sì Eau de Parfum Intense

S podmanivou jasností se esence Neo Jungle™ z černého rybízu, která se získává ze samotného srdce lahodného ovoce, rozzařuje pomocí řízných esencí bergamotky a mandarinky. Tuto kompozici doplňuje špetka hedvábné frézie.

Okázalé, květinové a intenzivně ženské srdce vůně nabízí lahodný buket mimořádně silné esence z májové růže a absolue z neroli, který zjemňuje sametová davana a vonokvětka.

Když se vůně při kontaktu s pletí zahřeje, odhalí svou smyslnou podstatu. Omamné živočišné nóty vanilkové absolue ještě umocňuje vanilková esence Vanilla Pure Jungle™. Zlatavé tóny benzoinu a temná dřevitá vůně organoxu a pačuli se vznášejí nad balzámem z jedlové pryskyřice. Tato vášnivá, sladká a působivá vůně je nevtíravá a extrémně ženská.

Óda na černou

Tajemná. Věčná. Luxusní. Charakteristický a netypický uzávěr vypadá, jako by se rozpouštěl do nezaměnitelného flakonku Sì. Tekutý onyx zachycený v zářivé průsvitnosti broušeného skla. Přesné linie lemují zlatavé proužky, vnitřek lahvičky je zastíněn černým potahem, který připomíná hedvábí.

3D lakovaný efekt je inspirován ručně foukaným sklem z Murana. Jeho úctyhodná hloubka a vrstvení vzniká jen díky inovativní tepelné fúzi exkluzivních hybridních a tradičních skel. A tak může pevná černá barva v kontrastu se zářivou průsvitností podtrhnout přirozenou exkluzivitu lahvičky.

Tento působivě smyslný předmět připomíná emoce, které má vyvolávat.

 • Sì odvaze
 • Sì vášni
 • Sì mně samé

Datum uvedení: Srpen 2014

Doporučená cena:

 • Si Intense 30ml 1800 Kč/ 82 EUR
 • Si Intense 50ml 2540 Kč/ 99 EUR
 • Si Intense 100ml 3520 Kč/ 139 EUR

www.armanibeauty.com

   
16.10.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] samecka [*]

  Od Armaniho mám Emporio Diamonds, a moje maminka psala ježíškovi o Code.

  superkarma: 0 16.10.2014, 11:27:08
 2. [6] slávenka [*]

  Sí Intense je novinkou roku 2014, možná vyhraje i "vůni roku" Sml80, nevím, jak voní, ale všechny parfémy od Armaniho jsouSml67

  superkarma: 0 16.10.2014, 09:21:13
 3. avatar
  [5] vladka321 [*]

  Wow, já vůně tolik miluji.

  superkarma: 0 16.10.2014, 08:56:20
 4. [4] murat [*]

  dá se koupit o dost levněji

  superkarma: 0 16.10.2014, 07:52:33
 5. avatar
  [3] datura [*]

  Je v ní vanilka, to by u mě hodně zabodovala, možná písnu Ježíškovi Sml58

  superkarma: 0 16.10.2014, 07:52:24
 6. [2] zwiki [*]

  Docela levná ....

  superkarma: 0 16.10.2014, 07:33:23
 7. avatar
  [1] Ferdas [*]

  tu bych chtěla Sml59 už po ní koukám delší dobu

  superkarma: 0 16.10.2014, 07:24:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme