GinkoPrim MAxCo si počít, když jsou vaše nohy a ruce po většinu roku ledově studené? Můžete se smířit s faktem, že jste prostě zimomřivý typ a dál kráčet životem v hrubých ponožkách a rukavicích. Anebo se odhodlaně pustit do hledání řešení. Pocit studených nohou a rukou vzniká tehdy, jsou-li nedostatečně zásobovány krví. Krev neproudí do drobných vlásečnicových žilek dostatečným tempem a tím jim nepřináší dostatek kyslíku a živin. Tento problém se však netýká jen končetin. Mezi periferní (okrajové) oblasti organizmu patří také oči, uši, pohlavní orgány a mozek. Jak tedy bojovat se zimomřivostí? Je zapotřebí krev pořádně rozproudit. Pohybem, vhodnou stravou, teplou koupelí... To jsou však samá prostorově a časově náročná a navíc krátkodobá řešení. Jistější a praktičtější je sáhnout po doplňku stravy GinkoPrim Max s unikátní kombinací přírodní ginkgo biloby a magnesia.

Extrakt ze stromu Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný), díky flavonoidům, terpenům, organickým kyselinám a dalším účinným látkám obsaženým v jeho listech, optimalizuje průtok krve i těmi nejjemnějšími vlásečnicemi. Zlepšuje se tak zásobování všech částí těla kyslíkem a živinami, včetně periferních částí. Jinan přežil na zeměkouli strašné katastrofy, povodně, vedra, doby ledové. A tak není divu, že působí i jako antioxidant. To znamená, že extrakt z jeho listů chrání buňky lidského těla proti volným radikálům, které se v organismu hromadí v důsledku mnoha negativních vlivů dnešní doby. Zatímco stresy, exhalace, špatná životospráva způsobují GinkoPrim MAxpředčasné opotřebování a stárnutí buněk, houževnatý strom nám dává pomocnou ruku k překonání nepříznivých okolností a k osvěžení organismu. Právě proto má ginkgo biloba také značný vliv na udržení duševní i tělesné pohody i v napjatých a náročných situacích.

Důležitou aktivní látkou obsaženou v přípravku GinkoPrim Max je také dobře známé magnesium. To je nezbytné pro pravidelnou činnost srdce a oběhového systému, pro správnou funkci nervů i svalů, spolehlivě zvyšuje odolnost organizmu a posiluje imunitu.

Výsledkem pravidelného užívání přípravku GinkoPrim Max bude blažený pocit tepla pro vaše končetiny a bonusem navíc také zlepšení koncentrace, posílení paměti a intelektuální výkonnosti.

Více informací o produktu naleznete na www.ginkoprim.cz, www.walmark.cz nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

 

Reklama