Do českých kin právě dnes přichází film Rogue One: A Star Wars Story, první z nové série samostatných filmů Star Wars. Dvě nejznámější spotřebitelské značky tímto oživují příběhy stojící za každou mužskou tváří. Gillette, světový lídr v péči o pánský vzhled ve spolupráci s Lucasfilm představuje svou globální kampaň „Every Story Has a Face“. Zatímco Rogue One vypráví o statečných Rebelech, příběh Gillette je o síle skryté ve tváři každého muže připraveného na každodenní výzvy. Jeho síla vyplývá z volby střihu, kterým odhaluje svůj osobitý příběh.

Kampaň značky Gillette „Every Story Has a Face“ odstartovala 1. listopadu 2016 uvedením reklamního spotu. Ten spojuje příběhy neznámých tváří se světem Star Wars prostřednictvím poznání, že na tváři každého jednotlivce je vrytý unikátní příběh a střih vousů určuje, jak moc je odhalen.

gill1

„Je vzrušující spolupracovat s tak ikonickou filmovou sérií, která je spojena s našimi muži a oslavuje příběh ukrytý za každou mužskou tváří a zvoleným vzhledem,“ říká John Mang, Vice President, Global Gillette a dodává: „Gillette, jakožto světový lídr v pánském holení, poskytuje mužům špičkové nástroje, jimiž mohou na svých tvářích vytvořit své vlastní příběhy, vydat se na cestu bez ohledu na to, jaké změny přinese.“

gill

Kampaň představí nejikoničtější prvky z obou světů, včetně speciálních dárkových edicí Rogue One: A Star Wars Story Special Edition s produkty Gillette, jimiž si muži doslova podmaní Galaxii. Jednotlivá balení obsahují produkty ve třech různých designech inspirovaných Star Wars a přinášejí jistotu, že muži mají k dispozici to nejlepší, co pomůže vyniknout příběhu jejich tváře.

Zjistěte více o kampani „Every Story Has a Face“ a podívejte se na reklamní spot na adrese

***

O Gillette

Gillette přes 110 let poskytuje precizní technologii a bezkonkurenčně výkonné produkty, čímž usnadňuje život více než 750 milionům mužů po celém světě. Pro holení a depilaci či péči o pleť a ochranu před potem, Gillette nabízí širokou škálu produktů včetně holicích strojků, holících gelů (gelů, pěn a krémů), vod po holení, antiperspirantů, deodorantů či sprchových gelů. Více informací a nejnovějších zpráv o Gillette naleznete na http://www.gillette.com/. Pro zobrazení celé nabídky produktů této značky navštivte http://www.gillette.com/en/us/shop-now.aspx.

O společnosti Procter & Gamble

P&G slouží zákazníkům po celém světě s jedním z nejsilnějších portfolií uznávaných značek vysoké kvality, mezi které patří Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® a Whisper®. P&G komunita zahrnuje fungování v přibližně 70 zemích po celém světě. Novinky a podrobné informace o společnosti P&G a jejích značkách naleznete na internetové stránce http://www.pg.com.

O společnosti Lucasfilm Ltd.

Lucasfilm Ltd., vlastněná společností The Walt Disney Company, je světovým lídrem v produkci filmové, televizní a digitální zábavy. Kromě vlastní produkce se věnuje také tvorbě vizuálních efektů, zvukové postprodukci, špičkové digitální animaci, interaktivnímu zábavnímu softwaru a managementu globálního merchandisingu svých projektů včetně legendárních sérií Star Wars a Indiana Jones. Lucasfilm Ltd. sídlí v severní Kalifornii. Lucasfilm, logo Lucasfilmu, STAR WARS a související doplňky jsou ochrannými a registrovanými známkami ve Spojených státech a dalších zemích, vlastněnými společností Lucasfilm Ltd. Nebo jejími dceřinými společnostmi. ©2016 & TM Lucasfilm Ltd. Všechna práva jsou vyhrazena. 

O Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

Rogue One: A Star Wars Story režíroval Gareth Edwards. Hrají: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed, Jiang Wen a Forest Whitaker. Producenty jsou Kathleen Kennedy, Allison Shearmur a Simon Emanuel, John Knoll a Jason McGatlin jsou výkonní producenti. Rogue One: A Star Wars Story má premiéru 15. prosince 2016.

Reklama