Domácnost

Gear Fit2: Náramek, který je vaším trenérem

Pokud aktivně sportujete, anebo už dlouho přemýšlíte o tom, že je čas začít, pak pro vás náramek Gear Fit2 bude tím správným parťákem. Hit letošní sportovní sezóny je inteligentní, praktický a navíc stylový.  

samsung

Často kolem sebe vídáte běžce se smartphonem v pouzdře na paži, aby si pohyb zpříjemnili poslechem hudby a ten jim zároveň zaznamenával informace o cvičení? S Gear Fit2 můžete „velký“ telefon nechat doma. Náramek je vybavený GPSkou a senzorem tepové frekvence, takže když se například rozeběhnete po krajině, náramek vám poskytne přesné a podrobné informace o průběhu fyzické aktivity a naměřených hodnotách. Zároveň získáváte okamžitou zpětnou vazbu o tréninku, což je důležité pro všechny uživatele na jakékoli úrovni zdatnosti, ať už trénujete na maraton nebo začínáte procházkami po okolí.

samsung

Obrovskou výhodou náramku je jeho odolnost proti prachu a vodě díky certifikaci krytí IP68, a tak vás při vašich aktivitách nikterak neomezuje. Ve výbavě má také hudební přehrávač, který vám ve spojení s interní kapacitou 4GB nabídne dlouhé hodiny vaší oblíbené hudby. Stačí jen připojit bezdrátová sluchátka a můžete vyběhnout.  

Abyste monitoring aktivovali, není třeba nic manuálně nastavit, stačí se dát do běhu, nebo začít cvičit, a náramek automaticky zahájí měření. A pro větší dávku motivace Samsung vymyslel funkci Step Challenges, která vám umožní soupeřit s přáteli, kdo dnes uběhl více kilometrů, kdo spálil více kalorií a kdo vydržel nejdéle ležet na gauči…

Fitness náramky nabízí kromě funkcí též stylový design. Barvu si vyberete podle svých představ. V prodejnách jsou k dostání od června za cenu 4 999 Kč.

Pro více informací navštivte www.samsung.cz.

 

Náramek Samsung Gear Fit2: pokročilé funkce pro fitness

 • Ergonomický, elegantní a štíhlý design pro pohodlné každodenní použití.
 • Prohnutý Super AMOLED displej (barevný) s vysokým rozlišením pro snadné monitorování cvičení nebo čtení zpráv a odpovídání na textové notifikace.
 • GPS a senzor tepové frekvence pro přesná data o jakékoliv aktivitě podle vašeho životního stylu.
 • S funkcí Auto Activity Tracking nemusíte aktivovat fitness náramek manuálně, stačí se dát do běhu, chůze, jízdy na kole nebo cvičení na posilovacích strojích.
 • Snadný přenos dat o cvičení mezi aplikací S Health a dalšími fitness aplikacemi. Funkce Step Challenges umožňuje vzájemné soupeření s přáteli.
 • Náramek slouží jako hudební přehrávač.
   
29.08.2016 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Majoranka1997 [*]

  RybkaL — #4On možná jen chtěl, abyste měla jasno, kolik zase kalorií do sebe po příjezdu do práce můžete dostat Sml16

  superkarma: 0 29.08.2016, 16:44:58
 2. [4] RybkaL [*]

  Manžel mi koupil sporttester - snad to píšu dobře, takové ty hodinky, které ukazují kolik člověk schodil kalorií při běhu atd. Prý abych mohla sledovat, když jedu do práce na kole, kolik kalorií jsem schodila. Tak jsem mu řekla, že se radši budu dívat po okolí (jezdím lesem), že to mě zajímá víc a hodinky leží kdesi v šuplíku... Naštěstí se na mě manžel nezlobil:-)

  1. na komentář reaguje Majoranka1997 — #5
  superkarma: 0 29.08.2016, 11:16:35
 3. [3] nea [*]

  Sml67

  superkarma: 0 29.08.2016, 09:19:46
 4. [2] bobani [*]

  za hubičku ...

  superkarma: 0 29.08.2016, 09:10:02
 5. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 29.08.2016, 08:32:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme