Zvláštního chlapa má doma čtenářka Věrulinka. I když chodí o francouzských holích, je schopen za pár měsíců opravit fasádu na domě a poskakovat při tom po lešení. Zato sehnat nové garnýže mu trvalo několik sezon...

Maličkostmi se manžel čtenářky Věrulinka zabývá jen okrajově. Zato když jde o velké výzvy, tak do těch se opře s buldočí vervou...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Tedy dnešní téma je opravdu super. Který mužský je akurátní, žádný, tak i ten můj.
Nesnáší luxování, musím využívat chvíle, když je na zahradě, nebo autem mimo domov, tak honem běžím a luxuji. Jak vezmu do ruky lux, už raději utíká do garáže něco kutit a nejen on, i Besinka a s Madlenkou mizejí s dohledu.
I když pár krát se stalo, že vyluxoval, ale kdybyste ho viděly ženy, to je pohled v jeho očích, děsný.
Ale k tématu.
Bobe, potřebovala bych toto, abys udělal, příkladně:
Po nastěhování zde byly garnýže starý, ošklivý na žabky, a vše vysoko, máme vysoký stropy, veliký okna. Prosím tě, sežeň jednodušší garnýže, díky.
To víš, že ano, miláčku.
Uběhl první rok, nic. Uběhl druhý rok a já jenom při každém praní záclon a závěsů, skučela, kdy že já se dočkám, nebo nedočkám.
Vždy zněla stejná odpověď, ano sháním miláčku.
Bože můj a kde, to je takový problém?
No, sláva, přišel třetí rok našeho bydlení a já jsem se konečně dočkala, mám nový garnýže, hurááááááááá.
Takto bych v maličkostech mohla pokračovat, ale ne, já ho musím moc pochválit a dám mu to dneska aj přečíst.
Na to, že je manželovi 64 let a je po mozkové mrtvici, jak z vás většina už ví, dokáže opravdu věci, že ho musím obdivovat.
Dřevo na zimu nejen sežene, ale už ne nařezaný, ale v metrových kládách, který si sám nařeže a uklidí. Ono připravit 10 metrů krychlových dřeva, tvrdého, dá opravdu práci.
Letos mě neskutečně překvapil.
Náš domeček uvnitř, byl v pořádku dá se říci, a co nebylo, sám si vše opravil, vymaloval, ale zvenčí byl domeček ne zrovna na pohled krásný.
Mě to nevadilo, ale jemu strašně a tak se letos rozhodl, že dá domečku nový kabát.
Při vyřčení, této věty, mě jímala hrůza a děs, při jeho zdravotním stavu, chodí o Fr. Holi.
Klídek, já si poradím a poradil, ale co já zažila nervů, když jsem ho viděla na lešení, ani neumím vypsat.
No, je to hotový, ještě mu zbývají spodní kameny osekat starou maltu, nebo co to dali předchozí majitelé a udělat bílé spáry, ale to si asi už nechá na příští jaro, díky počasí, které není už příjemné.
Takže i když plno maličkostí slibuje a udělá později, moc mu děkuji za jeho neskutečnou práci, kterou odvedl, domeček je krásný i zvenčí.
Jedině, co ho mrzí, že není zdráv, jak býval, to bych prý viděla, co by vše udělal a to mu věřím.

domek

domek

Zdraví Věrulinka a vydržte ženy-in, oni ti naši mužský vše udělají.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. října 2012: Co musíte udělat, aby něco udělal on

  • Jaké máte donucovací prostředky, které používáte na svého partnera, když chcete, aby něco udělal v domácnosti nebo pro domácnost?
  • Je si jich partner vědom?
  • Máte v tomto ohledu nějakou zajímavou historku či zkušenost?

Své příspěvky mi posílejte nejpozději 22. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tím i případné získání pěkného dárku, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, lépe delší. Dárkem je tentokrát léčivá kosmetika AVON planet spa obsahující blahodárné prostředky z turecký lázní Hammam, a to konkrétně pleťová maska a koupelový olej.

avon

Reklama