Potřebujete shrabat listí, ale než v kůlně najdete hrábě, musíte se prodrat hromadou kolikrát i nepotřebného zahradního nářadí? Zbavte se nepořádku a pořiďte si Gardena combisystem.

Gardena Combisystem funguje na velmi jednoduchém principu. Různé druhy zahradního nářadí se podle potřeby rychle a jednoduše připevní k násadě pomocí neztratitelného šroubu. Na jednu násadu můžete připojit právě to nářadí, které potřebujete. Nezáleží na tom, jestli potřebujete shrabat listí nebo česat ovoce na podzim, přes zimní měsíce odhazovat sníh nebo zjara kypřit půdu či zametat. Na combisystemu oceníte nejen úsporu skladovacího místa, ale navíc na násady i nářadí získáte záruku 25 let.

Řada Gardena combisystem zahrnuje celou škálu násad z různých materiálů. Zvolit si můžete mezi lehkými hliníkovými nebo dřevěnými. Ty jsou vyrobeny z jasanového dřeva, které splňuje měřítko FSC – jedná se tedy o dřevo z lesů, kde se při těžbě dodržují vysoké ekologické a sociální standardy. Pokud budete při práci potřebovat větší dosah, můžete použít teleskopickou násadu, se kterou dosáhnete až do výšky přibližně 5 metrů. Bude se vám hodit při sklízení podzimní úrody nebo třeba při čistění okapů.

Gardena

Používat násadu combisystem zvládne opravdu každý. K násadě snadno připojíte koncový nástroj podle potřeby, stačí jen uvolnit šroub na rukojeti. Díky přesně uchycenému šroubu se vám nebude nářadí viklat.

Gardena

Nabídka nářadí Gardena combisystem je velmi široká. Třeba teď, na podzim, kdy jsou zahrady zapadané listím, jistě oceníte vějířové plastové hrábě XXL vario . Snadno se s nimi zbavíte hromad listí, které často představují obtížný odpad.

Gardena

Při hrabání se na jednotlivé plastové zuby nenapichuje listí a ani v nich nezůstávají zachycené větvičky. Odpadá tak neustálé čištění, díky čemuž úklid zahrady proběhne bez zbytečného protahování. Hrábě můžete také snadno rozpůlit a nabrat s nimi všechen zahradní odpad.  

Gardena

V zimě vám zase v boji se sněhovou nadílkou pomůže například hrablo s kovovou hranou. Už se tak nemusíte obávat zapadaných příjezdových cest a chodníků. Plastové hrablo je lehké, ale zároveň pevné, je odolné vůči mrazu do -40°C i vůči posypové soli. Díky hraně z ušlechtilé oceli vám dlouho vydrží. Snadno s ním odklidíte sníh z betonu či asfaltu.

Gardena

Více informací naleznete na www.gardena.cz.

Reklama