Bulvár

Galileo v plné síle

Jako „muzikál plný hvězd“ a také jako „nejúspěšnější muzikál roku 2003“ se představuje muzikál Janka Ledeckého Galileo, který se bezmála rok hraje v pražském Divadle Kalich.
Může tak činit bez uzardění.

První slogan podporují jména jako Petr Muk, Filip Blažek, Ivana Chýlková, Sabina Laurinová, Petra Janů, Pavel Zedníček, Josef Vojtek, Richard Tesařík, Kateřina Brožová, Mojmír Maděrič, Ivan Vodochodský či Bohouš Josef a v prvé řadě samozřejmě jméno autora Janka Ledeckého.
Takovým obsazením se žádný jiný muzikál pochlubit nemůže.
Důvěru a očekávání vzbuzují také umělci, které najdeme v tvůrčím týmu Galilea. Scénografem a režisérem je Šimon Caban, jedna z nejvýraznějších uměleckých osobností současnosti. Kostýmy navrhla cenami ověnčená výtvarnice Simona Rybáková, hudební aranžmá a orchestrace jsou dílem vyhledávaného Martina Kumžáka a o choreografii se postarala talentovaná Qaša.

Po tomto hvězdném výčtu snad ani nelze pochybovat o oprávněnosti druhého sloganu. Vyjmenované hvězdy společně se silnými melodiemi, strhujícím příběhem a výpravnou podívanou udělaly své.
Muzikál Galileo nedávno přivítal sto tisícího návštěvníka. Stala se jím paní Monika ze Znojma.
Z Kalichu si kromě divadelního zážitku odnesla poukaz na zájezd Čedoku pro dvě osoby do Říma, pojmenovaný podle jedné z písniček muzikálu „Krásný je na jaře Řím“.
Není však třeba jí závidět. O stejný zájezd se v Kalichu hraje po každém představení Galilea ve Velké valentýnské soutěži až do 13. února.

Každý divák, který muzikál navštíví do tohoto data, má tedy naději, že se zdarma podívá do Říma ve společnosti některých z hvězd Galilea.   

Padly na Vás chmury, protože se obáváte, že soutěž není nic pro Vás, poněvadž nemáte vstupenky na představení? Nic není ztraceno - zkuste se do výše uvedené soutěže dostat přes jinou soutěž - na našich stránkách! Budete-li mít štěstí, pak Valentina strávíte právě s Galileem! Vstupte ZDE !

         
   
22.01.2004 - Společnost - autor: katchaba

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Fifinka [*]

  Byla jsem před v prosinci na Vánočním koncertu J.Ledeckého, právě v Kalichu..Janka vážně můžu :-)
  Tenhle muzikál jsem neviděla, ale na tomhle kencertu zazněly i písničky z muzikálu a celkem byly celkem fajn. Předchozí Ledeckého muzikál - Hamlet tedy také nic moc, i když hezké chvilky tam byly /hrobaři v podání bří Tesaříků apod/.

  superkarma: 0 25.01.2004, 22:33:11
 2. avatar
  [3] Motty [*]

  Muzikál jsem viděla a musím říct, nic moc. Žádný velký zážitek to ve mně určitě nezanechalo. Třeba na rozdíl od Landova Krysaře, na toho jsem neváhala jít 10x.

  superkarma: 0 22.01.2004, 16:37:33
 3. avatar
  [1] Jupíí [*]

  Jé a ja se těšila na nějaké novinky o vesmírne sondě Galileo

  superkarma: 0 22.01.2004, 09:43:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme