Mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image pořádaná Bomton studii, která se konala 5. 10. 2011od 19.00 hodin v SaSaZu, je úspěšně za námi. Laťku pro další takové soutěže nastavila opravdu vysoko.

aichi

Během večera, kterým nás provázeli moderátoři Lucie Šilhánová a Libor Bouček, jsme na podiu mohli vidět naživo účesovou kolekci Bomton studií Butterfly Effect. Reálné účesy spolu s vizuály a projekcí vzniku této kolekce všem ukázaly, jak náročná může být práce kadeřníků, ale také že výsledná práce ArtTeam Bomtonu je po všech stránkách dokonalá. Loňský vítěz AICHI a kolorista roku, Honza Balcařík, předvedl, že mu tyto tituly patří právem. Jeho koloristická přehlídka byla delikátní. Avantgarda v závěru celého večera, která také vznikala pod rukama ArtTeam Bomtonu, byla rozdělena do tří částí. První s projekcí na šaty a pohádkovými do detailu promyšlenými výčesy. Druhá plná lesku, kovu, pyramid a barevných laserových efektů, vlasy modelek zde byly vyčesané do extravagantních kreací. Závěrem se představila trojice modelek v gigantických honosných šatech, kde, jak jsme mohli později zjistit, korzety těchto šatů tvořily vlasové výčesy.

aichi

Na pódiu se během večera objevila také Daniela Peštová. Jako modelky se předvedly Diana Kobzanová nebo Lucie Váchová Křížková. Nezapomenutelný byl režisér Jakub Kohák, který, coby legendární Jack Rozparovač, provázel celou módní přehlídku prací studentů VOŠON. Jeden z členů skupiny mako!mako EN.dru představil beat box, dvojice Dae Men zase ukázala něco ze svého akrobatického umění a kapela Charlie Straight předvedla hned několik skladeb nejen ze svého repertoáru.

aichi

Jména letošních výherců zazněla. Seznamte se blíž s těmi nejlepšími pro rok 2011 a zjistěte, na co se připravují, co je zajímá a jak je těší jejich vítezství.

Známe vítěze letošní deváté Art Image Change International. Při závěrečném galavečeru, který proběhl dne 5. 10. 2011 v SaSaZu, zazněla hned čtyři jména.

Hned první jméno, které jsme mohli slyšet, bylo slovenské finalistky, cenu diváků totiž získala Alena Havlíková. Součástí její výhry byl roční pronájem červeného automobilu značky Ford Fiesta. Alena se tak na Slovensko vracela druhý den právě tímto vozem.

aichi

Hned jako druhá se mohla radovat Lenka Pospíšilová z Bomtonu, která se umístila na 3. místě. Odnesla si voucher v hodnotě 15 tisíc Kč od Bomton studií, elektroniku od společnosti Bomton studia a dárkový koš v hodnotě 20 tisíc Kč od L`Oréal Professionnel. 

aichi

Na pomyslné stříbrné příčce skončila Anna Pavlicová. Ta získala voucher do kadeřnického servisu dle vlastního výběru v hodnotě 30 tisíc Kč a elektroniku od společnosti Bomton studia a dále dárkový koš vlasové kosmetiky od L´Oréal Professionnel v hodnotě 30 tisíc Kč.

aichi

Na pomyslnou zlatou příčku vyšplhala Ilona Fryntová. Získala tak nejen putovní trofej, ale také zahraniční stáž Joubert v hodnotě 130 tisíc Kč od L´Oréal Professionnel, dárkový koš vlasové kosmetiky od stejné firmy v hodnotě 55 tisíc Kč a elektroniku od Bomton studií.

Reklama