Mezinárodní soutěž Bomton studií Art Image Change International se blíží do finále!

Finále soutěže se uskuteční dne 18.9.2010 jako neveřejné kolo v Bomton Centru krásy v Praze. V hodnocení finálových prací jedenácti finalistů se k odborné porotě připojí i porota mediální a laická.

 

Do finálového večera se probojovaly i dvě čtenářky (výherkyně proměny) magazínu Žena-in.cz. Wewika a Gaia. Uspějí v konkurenci ostatních? Takto čtenářky vypadaly před proměnou...

soutez

 

aichiZávěrečný galavečer mezinárodní soutěže Art Image Change International o nejlepší změnu image proběhne dne 5.10.2010 od 19.00 hod v klubu SaSaZu v Praze. V průběhu slavnostního večera budou vyhlášeni absolutní vítězové letošního ročníku.

Zábavným programem provedou moderátoři Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Těšit se můžete na vlasovou show uměleckého souboru Artteam Bomton i na show profesionální vlasové značky label.M. Svá vystoupení předvedou hudební skupina GOSPEL s dětským sborem a držitelé několika hudebních cen Anděl 2009, poslední objev hitparád MTV - skupina CHARLIE STRAIGHT.

V rámci galavečera proběhne i charitativní akce - dražba fotografií modelky Simony Krainové, jejíž výtěžek bude věnován občanskému sdružení PFERDA, které se ve své činnosti zaměřuje na rozvoj osob s mentálním postižením.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny. Diváci se mohou zapojit do sms hlasování o Cenu diváků, kterou je roční pronájem osobního automobilu Ford Fiesta.

Vstupenky je možno zakoupit v síti TicketPro (www.ticketpro.cz), cena vstupenek od 300 do 490 Kč (vstupenky ke stání 200 Kč).

Reklama