Historicky první focení pro reklamní kampaň zažila Gábina Partyšová na vlastní opálenou kůži.Poté, co se vrátila z měsíčního pobytu na Floridě fotila reklamní snímky pro značku Rowenta.

„Rozhodli jsme se pro Gábinu Partyšovou z několika důvodů. Jedním z nich bylo, že bude Gábina dělat reklamu poprvé, proto je pro nás v této oblasti velmi zajímavá. Další z nich, že je vnímána jako módní ikona, vlastně expert v módní oblasti. Žehličky Rowenta se vyznačují tím, že ji mají právě v oblibě stylisté a módní návrháři a to hlavně díky výjimečnému parnímu výkonu – parní ráz nejvyšší ve své kategorii, o 30% více páry do nitra tkanin a další výjimečné vlastnosti, které jim umožní rychle a dokonale vyžehlit veškeré outfity.  A v neposlední řadě to je i fakt, že Gábinu žehlení prostě baví“, říkáAnna Fojtíková, produktová manažerka značky Rowenta.

„Ano, to je pravda, opravdu žehlím ráda a dokonce si u toho i prozpěvuji. Jen košile nemusím. To nechám na našem panákovi, co to v podstatě vyžehlí sám“, dodává sama Gábina.

gabca

gabina

(red.)

Reklama