Velice střízlivý pohled na fyzickou nevěru má čtenářka Jana. Ale jak by se zachovala, kdyby na ni partnerovi přišla, neví - možná by ho zabila, možná by se začala smát...

Nevěra? Čtenářka Jana ji nezažila, přes to na ni má jasný názor...


Milé dámy, co s nevěrným manželem? Bůh suď, jestli zabít nebo si ho nechat. Je to na každé z nás, každopádně zrada bolí.
Jak bych reagovala na profláknutí nevěry? Popravdě, netuším. Možná by dostal ránu válečkem mezi oči, možná bych se pousmála. Rad v holčičích časopisech je vždy přehršel, ale když dojde na věc, prd platná každá. Fyzická věrnost je podle mě nedohlídatelná a nemá smysl se tím co by kdyby týrat. Navíc u chalpů je jen jediný důvod nevěry, jak říká naše hraběnka: „Zase mu asi trnul špičák.“ A jestli mu to odpustit? No a bude ve finále co? Pokud se k trnutí špičáku přidá zamilovanost k nové slečně, můžete odpouštět (nebo jed upouštět :-)) horem dolem. Myslím, že chytřejší budu, pokud si touhle situací projdu, jinak vám tu, milé zlaté vařím z vody.

Přeji krásný den a věrné muže všem,
Jana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 9. 2012: Manželova nevěra

  • Jak byste reagovala, kdybyste zjistila, že je vám manžel nevěrný?
  • Je pro vás fyzická věrnost v manželství důležitá?
  • Dovedete si představit, abyste mu odpustila, nebo by to byl konec?

Své příspěvky na toto závažné téma mi posílejte nejpozději 19. 9. 2012 do 15.00 hodin na naši e-mailovou adresu (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím i možnost získání dárku - abyste si nedělaly z nevěry vrásky, mám tu pro jednu z přispěvatelek kosmetiku GARNIER Ultra Lift denní sérum a krém a také noční sérum a krém.

Bude-li to vaším přáním, vzhledem k závažnosti, budu zachovávat anonymitu přispěvatelek, pokud o ni v mailu s příspěvkem požádají.

denni nocni

Reklama