Styl

Funkční oblečení a doplňky pro běh i trénink pro ženy i muže

Pro zapálené běžce

tchiboBěh je jedním z nejpřirozenějších způsobů, jak se udržovat v kondici. Díky běhu můžete nejen zhubnout, ale také zpevnit svoje tělo a hlavně si odpočinout od běžných starostí. Při běhu totiž nemusíte na nic myslet a soustředíte se jen na sebe.

Běhat můžete prakticky kdekoliv a kdekoliv. Během můžete začít den hned po ránu nebo naopak si zaběhat po práci, abyste se odpoutali od svých povinností. Při běhu jste svobodní a nemusíte se nikomu podřizovat. Nejste závislí na otvíracích dobách posiloven a fitness center. Běháte prostě tehdy, když sami chcete. V tu chvíli jste na cestě jen sami za sebe a nikdo vás neomezuje.

 

tchiboAť už běháte ve volném čase pro své vlastní potěšení, nebo jste profesionální běžci s velkými zkušenostmi, naše funkční běžecké vybavení zajistí, aby Vás každodenní trénink opravdu bavil i v chladných dnech. Připravili jsme pro vás kolekci speciálního oblečení a doplňků, se kterým se vám běh stane ještě větším potěšením. Na principu vrstvení můžete naše výrobky kombinovat tak, abyste měli pro běhání optimální fyzické podmínky bez ohledu na rozmary počasí. Můžete běhat i tehdy, kdy přichází první mrazíky nebo padne mlha. Moderní střihy a aktuální barevné tóny vnesou svěží vánek do Vašeho sportovního šatníku. Samozřejmě jsme mysleli na to, abyste se při běhu nejen cítili, ale také vypadali dobře. Běžecké vybavení nabízíme většinou v jednotlivých velikostech a nově od velikosti 34.

tchibo

Běhejte spolu s námi! Zahájení prodeje v e-shopu www.tchibo.cz již od 29. září 2010 a v síti obchodů Tchibo a dalších prodejních místech v týdnu od 4. října 2010.

 

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

   
30.09.2010 - Doplňky - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] besiktas [*]

    Také bych raději vsadila na ověřené značky. Já mám skvělé zkušenosti s www.kevineshop.cz, kde si vždy vyberu oblečení pro zimní sporty.

    superkarma: 0 29.10.2012, 16:33:34
  2. [1] Marie19 [*]

    No, nic proti Tchibo, kafe maj dobrý. Ale radějí bych upřednostnila ověřenější značky. Vůbec nevím co bych dělala bez sportovní podprsenky nakoupené v shopu funkční prádlo cz. Proto funkční oblečení uznávám; předcházíte tím dokonce i možným zdravotním problémům!

    superkarma: 0 26.07.2011, 10:39:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme