Novinky

Funguje kyselina hyaluronová na omlazení pleti?

Nejrůznější krémy a séra s kyselinou hyaluronovou nabízejí v současnosti desítky firem. Obsah kyseliny hyaluronové v nich je ale velmi nízký a stejně tak i dosažené výsledky. Jak zní tedy odpověď na výše položenou otázku?

„Ano, funguje, ale skutečně liftingového účinku dosáhnete jen v případě použití nízkomolekulární a vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové,“ zdůrazňuje MUDr. Michael Entner, respektovaný český estetický chirurg. Omlaďte a rozzařte proto svou pleť použitím skutečně účinných sér s kyselinou hyaluronovou z Kosmetické řady Dr. Entner.

„Výrobky s kyselinou hyaluronovou často přirovnávám k čokoládě. Je-li kyselina v malé koncentraci, je to jako čokoládová náhražka s nepatrným množstvím kakaa. Vypadá to jako čokoláda, ale není to čokoláda. Naše séra jsou naopak jako ty nejlepší švýcarské čokolády z opravdu kvalitních surovin a s účinky, které můžeme garantovat,“ uvedl MUDr. Michael Entner, který při vývoji revoluční kosmetiky zúročil léta praxe na prestižních zahraničních klinikách. Ve svých produktech totiž využívá Kosmetika Dr. Entner ultra nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou patentovanou japonskými vědci, která se lehce vstřebává a prochází vrchní vrstvou pokožky. Nevytváří na ní tedy pouze ochranný film, jako je tomu u kyseliny hyaluronové s větší molekulovou váhou, jež se nejčastěji používá v běžně dostupné kosmetice.

ggggPřípravky Kosmetiky Dr. Entner obsahují jen přírodní účinné látky, jsou cenově dostupné a zatím nemají v boji proti vráskám konkurenci.

Kosmetika Dr. ENTNER využívá i jiné účinné přírodní látky, jako je například skvalen. Ten se původně získával z jater žraloků, má téměř zázračný vliv na lidské tělo a pokožku, je to silný antioxidant s antikarcinogenními účinky a efektivně vyhlazuje vrásky. Ve složení výrobků nechybí ani kyselina kojová a medvědice lékařská s bělícími účinky, koenzym Q10, quinoový olej nebo Lokvát japonský, jenž v kosmetice funguje jako velmi účinné zvlhčovadlo, či vysoce účinný Vitamic C.

V kosmetickém salónu a obchodu Dr. Entner v Žitné ulici v centru Prahy si můžete vyzkoušet séra, krémy i masky pro všechny typy pleti. K dispozici je ucelená řada pro ženy i muže. MUDr. Michael Entner také pravidelně vede odborné semináře, kde se dozvíte, které jsou skutečně účinné látky v kosmetice, a co jsou jen líbivé triky velkých kosmetických gigantů bez skutečného efektu na pleť.

Podrobné informace naleznete na webu www.drentner.cz.

zdroj: tisková zpráva

   
22.11.2013 - Redakční novinky - autor: Petra Jančálková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kalamajka [*]

    Cenově dostupné?????? Hm. Chválí svoji kosmetiku.

    superkarma: 2 24.11.2013, 09:54:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme