Muži většinou nakupují dárky na poslední chvíli, výjimkou není ani pisatel z nickem fulfy, za jehož vánoční příspěvek moc děkujeme.

Hezký den vinšuju vám všem.

Za chvíli to koukám vypukne. Respektive za měsíc. Jak jsem si tady pročítal komentáře, měl bych se alespoň červenat, anebo se rovnou hluboce zamyslet nad tím, že jsem takový lajdák. Vše nechávám na poslední chvíli .Jistá dávka adrenalinu mne pak popohání vpřed, abych dosáhl vytyčené mety.
Rok co rok si říkám, že nakoupím včas. Nenakoupím. Vím, že potomci jezdí po obytných i neobytných prostorách a vyčenichají spolehlivě cokoli. Kam se na ně hrabou lavinoví psi. Takže toto na svoji obhajobu.
Vyrážím pravidelně den před Štědrým večerem. Svoje představy mám a jejich realizace mi dává kolikrát pořádně zahulit. Regály zejí prázdnotou a tak vytahuju trumfy z rukávu. Záložní plán.
Vlítnu do zlatnictví, tam mají výběr vždy a holky budou mít určitě radost. Kluk je ražení typu - co mi dáš, to beru. Doplňky ke kompu a hotovo. A spokojenost na všech frontách. .

Ještě, co se balení týče, to si dám záležet. Nakoupím krabičky, mašle, ozdoby a mám hotovo. Když je dárek prstýnek, krabička malá. Proč neudělat zvědavcům radost a nepoužít krabic více. Nejlépe fungují ty od spotřebičů typu rychlovarná konvice.
Už vidím útrpný výraz dcery s mírným úšklebkem, co jsem to zase vybral za ,,blbost.“ Ale poctivě rozbaluje. Pak se z úšklebku stává úsměv a jsem obdarován polibkem a poděkováním. To mně hřeje. To samé žena. Ta mne ale dobře zná a tak ji nachytat, to dá práci. Syn si v tu chvíli užívá 1. dějství divadelního představení ,,live“, uculuje se a ve finále se bavíme všichni..

Jo,Vánoce, Vánoce přicházejí.......
fulfy

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

:) :) Těch více krabic mi připomnělo, jak jsem kdysi dala manželovi jakože druhou televizi. Původní obal z té obrovské, v něm menší a menší a ještě menší a nakonec tam byla v pidi balíčku taková ta kukátková dětská televizka, jestli ji znáte :)
Tak doufám, že ten den před Štědrým večerem na tom budete lépe :)
Děkuji, že jste napsal, přeji hezký den
Saša

Téma dnešního dne: Vánoční nákupy

Jak jste na tom milé Ženy-in?

  • Nakupujete vánoční dárky s předstihem, nebo na poslední chvíli?
  • A upřednostňujete nákup po internetu nebo v kamenných obchodech (případně na tržnici :)?

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedné z vás menší nákup ušetříme, dostane „pro každého něco“.
Knižní novinku od Rudy z Ostravy pro teenagera, dárkové balení kolekce čajů Pigi pro babičku a vlasové tonikum Gliss Kur (to si zabalte pro sebe :)

darekvanoce

Reklama