Zavřete lednice, sedněte k počítačům a bavte se u příspěvku, který poslal zástupce mužského pohlaví s nickem fulfy. A protože smích léčí, věřte, že zdravé budete dlouho :)

Krásný den vám všem zúčastněným. Nenajedencům, asketům, mlsounům, dietařům, vyznavačům zdravé výživy- prostě zdravím všechny.

Lednice, moje druhá televize, je - li naplněná, poskytuje mi takovou duševní pohodu, že to nemohu adekvátně s ničím srovnat. :))

Přijdu z práce a první cesta směr kuchyně. A už na mne čeká. Moje kamarádka. Otevřu ji a je -li nakoupeno / nakupuju povětšinou já/, vždycky mne dokáže potěšit. Ukrojím kus poličanu, otvírám okurky a blaženě sedám k opravdové televizi. Nejlépe, když dávají fotbal, hokej, házenou, prostě jakýkoli sport. Zasednu do svého ušáku a vychutnávám si vše najednou. Jejda, zapomněl jsem dát vychladit pivko! Nevadí. I ze sklípku je dobře vychlazené. Poličan byl dobrý,ale...

Chce to doplnit. Takže se opět projdu / abych nedostal náhodou koliku/ ke své milé a hledám další útěchu. Tentokrát kus ementálu, domácí uzené, a koušek paštiky. To je pohodička. Fotbal sice projíždíme, ale mně je stejně fajn. Břicho je plné, pomalounku usínám.

Z pohody jsem násilně vyrušen. Žena se vrací z práce. Hodím na ni úsměv a ona na mne kouká, jakoby mne projížděla rentgenem. Přesto ji radostně vítám a nabízím zbytky uzeného. No, ušklíbla se nepěkně. Slyším slova typu - je vařeno a ty se cpeš uzeným a už zase chlastáš. Přitom mi bere moji lahev a dopíjí moje pivíčko.

No jo, no, pohoda je pryč. Zvedám se z ušáku a jdu dělat na zahradu. Při návratu vařím kávu, i pro ni. Na usmířenou nabízím hořkou čokoládu, kterou má ráda. To jsem si šplhnul. Už se usmívá a je i hovorná. Copak asi bude potřebovat? :))

Tentokrát nic výjimečného, to zvládnu.

A je to tu zase. Po kafi mi opět kručí v žaludku. Dávám si tedy gulášek, který je krásně proleželý a nezapomínám pochválit výbornou kuchařku. Ještě nášup a ještě jedno pivko. Opět je mi ho půl uzmuto a vypito.

Po vydatné večeři jdeme oba k televizi, žena si čte knížku, má tv jako kulisu. Přináším brambůrky a kešu oříšky. A zobeme oba.

Pohoda. Jenže..... Já se budím i v noci. Údajně musím na toaletu a při té příležitosti neopomenu zajít za svou kámoškou. A loupím klobásku, na kterou se mi už sbíhají sliny.  Byl jsem několikrát polapen a odhalen. Se slovy :,,Kdo mi tady loupe perníček“, s plnou pusou huhlám: ,,To je jen větříček.“

Klobáska mi lehce zaskočila do krku a tak chrchlám a chrchlám. Buch! Pořádná herda do zad od mé ženy mne zbavila kašle. ,,To máš z toho, že seš nenažranej“, suše konstatuje manželka a odchází do ložnice. Já ještě chvilku trávím v kuchyni. Dojídám klobásku, přikousnu okurku a spokojeně odcházím spát. Doufám, že se mi bude zdát o ,,salámovém“ stromě plným uheráčků, klobásek a dalších pochutin.

A už toho mám dost. Sedím tady u počítače na sucho. Mějte se krásně, já se jdu kamarádit se svou bílou kráskou.

Fulfy

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

:) :) Co k tomu dodat. Takto to dokáže podat opravdu jenom chlap :)
Moc děkuji, od srdce jsem se zasmála.
Mějte se hezky a pozdravujte lednici :)
(a pozor na žlučník)
Saša

Téma dnešního dne: Jídlo před spaním

  • Jíte na noc, před spaním?
  • Po čem sáhnete nejčastěji?
  • Máte pak výčitky svědomí?
  • Je večeře vašim hlavním „denním“ jídlem?
  • Jste v otvírání ledničky stejně aktivní jako váš partner?
  • Máte nějakou tajnou skrýš na pamlsky? (oplatky, brambůrky, čokoláda aj.)
  • Uždibujete vánoční cukroví ještě před Vánocemi?
  • Zažila jste někdy před spaním pocit hladu?
  • A co pocit těžkosti?

To je jen pár záchytných bodů, jinak samozřejmě pište svými vlastními slovy, neboť jde jistě o téma, které nám nikomu není cizí :)

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek, ať už ukázněných nebo neukázněných, odměníme něčím dobrým na zub :)

neconazub

Reklama